12V 25A CTEK MULTI XS 25000 kroviklis CTEK

CTEK

MULTI XS 25000

Nauja prekė

333,00 €

- +

 
Apie prekę

LITHIUM XS – tai pažangus mikroprocesoriumi valdomas įkroviklis, specialiai skirtas ličio jonų geležies fosfato (LiFePO4) akumuliatoriams įkrauti, maksimaliai padidinantis jų našumą ir prailginantis veikimo trukmę. LITHIUM XS galima naudoti iki 5 A įkrovimo srovę, todėl LiFePO4 akumuliatoriai itin lanksčiai įkraunami nuo 5 Ah iki 60 Ah, o atliekant palaikomąją įkrovą – iki 120 Ah.

Operacija paprasta – įkrovimas pradedamas prijungus. Nereikia išimti akumuliatoriaus iš transporto priemonės – pradėjus krauti LITHIUM XS automatiškai iš naujo paleis bet kokią įtaisytą apsaugos nuo žemos įtampos elektroninę įrangą (akumuliatorių priežiuros sistema). įkrovimą bet kuriuo metu galima paleisti iš naujo naudojant mygtuką „Paleisti iš naujo“.

LITHIUM XS yra visiškai automatinis „connect and forget“ (Prijunkite ir užmirškite) įkroviklis, atliekantis 8 įkrovimo etapus, įskaitant tikrinimo seką, parodančią, ar LiFePO4 akumuliatorius gali imti ir išlaikyti energiją, unikalų galios maksimizavimą, skirta visai talpai atkurti, ir patentuota palaikomąją įkrova, skirtą maksimaliam našumui užtikrinti net kelis mėnesius nenaudojus akumuliatoriaus. Atsparų vandeniui ir dulkėms (IP65) LITHIUM XS lengva ir saugu naudoti, apsaugoma transporto priemonės elektronika, nesukeliamas kibirkščiavimo, apsaugoma nuo poliškumo sukeitimo ir trumpojo jungimo. LITHIUM XS suteikiama 5 metų garantija.

Parašyti atsiliepimą

12V 25A CTEK MULTI XS 25000 kroviklis CTEK

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Meniu