LAIVYBA

Informacija

Echolotas Helix 7x Di Padidinti

Echolotas Helix 7x Di

409800-1M

Nauja prekė

599,00 € su PVM

Apie prekę

HELIX 7X DI echolotas leidžia naudoti dvigubo spindulio sonarą su DualBeam Plus technologija kartu su dugno vaizdo technologija DownImaging. Abu parametrus galima naudoti tuo pačiu metu, o jų rezultatai bus pateikiami daviklio ekrane dviejuose skirtinguose languose. Naudojant abu parametrus vienu metu, skanavimas leidžiamas 45 ir 78 laipsnių spinduliu iki 100 metrų gylyje, priklausomai nuo skanavimo dažnio.

Echolote yra įmontuotas XNT-9-DI-T daviklis, kuris, naudojant aukšto dažnio bangas, leis pamatyti ne tik žuvis, bet ir rifus, akmenis, kalvas ar tam tikrus dugno banguotumus itin ryškiai.

Echolote yra įmontuotas 7X serijai būdingas 7 colių įstrižainės, 256 spalvų TFT ekranas. Šio ekrano rezoliucija yra 480x800 taškų, tad gausite ryškų horizontalų vaizdą. Šios serijos echolotuose taikoma naujoviška LED apšvietimo sistema, leidžianti matyti itin aiškų vaizdą net ir esant tiesioginei saulės šviesai.

Taip pat šio modelio echolotas palaiko poledinės žūklės IceFishing funkciją, žuvų nustatymo funkciją Fish ID+. Daviklis taip pat turi garsinius signalus, temperatūros daviklį bei galimybę priartinti matomą vaizdą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Parašyti savo atsiliepimą

Echolotas Helix 7x Di

Echolotas Helix 7x Di