2020 TOP Lietuvos įmonė

2020 TOP Lietuvos įmonė

Praėję metai buvo kupini išbandymų, iššūkių, naujovių! Buvo įdomu, bet nelengva..

Nepabijojome daryti, taip kaip niekada nedarėme, todėl šiandien galime pasidžiaugti stabiliausios, patikimiausios TOP 2020 įmonės apdovanojimu ? Dėkojame partneriams, kurie su mumis jau daugiau nei 15-iolika metų, taip pat naujiems kolegoms, kurie padeda kiekvienam mūsų klientui atrasti naujus hobius! Ačiū už pasitikėjimą mūsų veikla. Tikimės, ateinantys metai bus geriausi, kokie tik gali būti.

Laimingų Naujųjų metų! Daugiau apie įvetinimą: https://rekvizitai.vz.lt/top-imone-2020/

TOP ĮMONĖS 2020 - tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2020" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių.

Atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2020 pusmetį buvo didesnis nei 780 Eur.

Gimęs ilsėtis, bet priverstas dirbti. ®️ HOBIO CENTRAS

Top 2020 lietuvos imone

Posted on 2020-12-31 by Naujienos 0 697

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog categories

Paskutiniai komentarai

Nėra komentarų

Blog search

Neseniai peržiūrėta

Nėra prekių

Meniu