UAB "Serenika" TOP Lietuvos įmonė  2021

UAB "Serenika" TOP Lietuvos įmonė 2021

uab serenika top lietuvos imone 2021

Antrus metus iš eilės tampame Lietuvos TOP įmone! Tai tik įrodo, kad pasirinkta įmonės strategija ir veikla veda teisinga kryptimi ir nelikome nepastebėti, net ir neįprastomis pandeminėmis sąlygomis. 

Praėję metai buvo kupini išbandymų, iššūkių, naujovių! Buvo įdomu, bet nelengva..

Nepabijojome daryti, taip kaip niekada nedarėme, todėl šiandien galime pasidžiaugti stabiliausios, patikimiausios TOP 2021 įmonės apdovanojimu. Dėkojame partneriams, kurie su mumis jau daugiau nei 15-iolika metų, taip pat naujiems kolegoms, kurie padeda kiekvienam mūsų klientui atrasti naujus hobius! Ačiū už pasitikėjimą mūsų veikla!

Daugiau apie įvetinimą: https://rekvizitai.vz.lt/top-imone-2021/

TOP ĮMONĖS 2021 - tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2021" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių.

Atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2021 pusmetį buvo didesnis nei 800 Eur.

Gimęs ilsėtis, bet priverstas dirbti. ®️ HOBIO CENTRAS

uab serenika top lietuvos imone 2021

Posted on 2021-09-23 by Naujienos 0 654

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog categories

Paskutiniai komentarai

Nėra komentarų

Blog search

Neseniai peržiūrėta

Nėra prekių

Meniu