Dovanų kupono sąlygos

1. Elektroninis Hobio centro - UAB „Serenika“  dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų.
2. Dovanų kuponas galioja tiek elektroninėje, tiek fizinėse UAB „Serenika“ parduotuvėse.
3. Dovanų kuponas galioja 6 ( šešis ) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, dovanų kuponas nebegalioja. Pinigai už nepanaudotą kuponą negrąžinami.
4. Dovanų kuponas turi būti išnaudojamas per vieną kartą.
5. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
6. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.
7. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele arba bankiniu pavedimu. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, skirtumas pirkėjui nėra grąžinamas.
8. Perkant dovanų kuponus, sąskaita – faktūra už juos nėra išrašoma.
9. Kuponas negali būti kopijuojamas. Asmenys klastojantys UAB „Serenika“ dovanų kuponą atsako pagal LR įstatymuose numatyta tvarka.
10. UAB „Serenika“ neprisiima atsakomybės, jei dėl pirkėjo kaltės dovanų kuponas buvo prarastas, nukopijuotas ar kitaip sunaikintas.

11. Daugiau informacijos apie dovanų kuponus teiraukitės telefonu +370 46 340955 arba el. paštu parduotuve@hobiocentras.lt

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti