Filtras -
Kategorijos
Gamintojas
Serija
Bendras laivo ilgis
m m
Plotis, m
m m
Grimzlė, m
m m
Variklio tipas
Maks. variklis
AG AG
Svoris tuščio laivo, kg
kg kg
Kuro bako talpa, L
L L
Gėlo vandens talpa, L
L L
Maks. žmonių
Kategorija
Filtras

Jachtos

Didelis jachtų ir katerių pasirinkimas Yachtos.ltSkrieti per bangas su dideliu komfortu? Tikrai taip! Tyliai? Žinoma! Naujausios technologijos tai leidžia. Jachtoje pasijusite lyg namuose, o pro langus matysite horizonte susiliejantį dangaus ir vandens mėlynumą ir nuostabiausius saulėlydžius. Kiekvienam, tiek vyrui, tiek moteriai, tiek vaikui čia tikrai patiks!

Jachta – komfortiška poilsio erdvė ant vandens

Mėgstate komfortą, bet taip pat mėgstate plaukioti jūroje? Tuomet geriausias pasirinkimas yra jachta, jei norite labiau susieti savo gyvenimą su vandens pasauliu.

Nuo mažų jachtų trumpalaikiams pasiplaukiojimams mariose, dideliuose ežeruose ar jūroje iki didelių jachtų, kurios skirtos ilgai trunkantiems kruizams vandenyne. Pastarieji kuriami tikriems, pažengusiems jachtininkams, kuriose galingi pajėgumai, aukščiausio lygio komfortas ir modernumas bei inovatyviausi sprendimai.

Nemažai žmonių, kurie pakeitė savo esamą įprastą kasdienybę į gyvenimą jachtoje ir keliauja po pasaulį. Juk jachtoje telpa viskas, ko reikia žmogui ir jo komfortiškam egzistavimui!

Didelės jachtos, pvz., Galeon.
Tai ne tik variklio galingumas ir prabanga. Tai yra tas atvejis, kai jautiesi lyg namuose, nes yra ir virtuvė, ir svetainė su televizoriumi, taip pat miegamieji ir dušas su tualetu, o dar puiki poilsio vieta ant denio – lepinimuisi saulės spinduliais ar tiesiog naktį stebėti žvaigždes... Štai mėgstantiems gaminti ir skaniai valgyti net dvi opcijos – galima viduje arba išorinėje jachtos dalyje.

Kad žmogus galėtų džiaugtis ypatingais kruizais, visais patogumais / privalumais kelionės metu, tai kiekviena jachta kuriama pasitelkus aukščiausio lygio profesionalumą, šiuolaikines specialias technologijas ir kokybiškiausias, tik jachtoms skirtas medžiagas. Be to, daugelis jachtos gaminimo etapų – ištisas rankų darbas. Be to, svarbiausi komponentai yra kruopščiai tikrinami. Taip pat paskutiniuose gaminimo etapuose visa jachta yra testuojama tiek specialiame baseine, tiek realiomis sąlygomis jūroje. Šitaip užtikrinama, jog jachta iš tiesų yra kokybiškai pagaminta, atitinka visus techninius reikalavimus ir saugumo standartus.
Jachta poilsiui, žvejybai, privačiam gyvenimui – tiks, berods, visiems poreikiams ir įgyvendins bet kokius norus!

Jachtų rūšys ir kaina

Prabanga, galingumas – vieni iš pagrindinių jachtos apibūdinimų, kas turi nemažos įtakos kainai. Tačiau naujausios technologijos prideda dar vieną privalumą – jachta gali būti draugiška gamtai, nes pati gaminasi elektrą. Tokia yra hibridinė jachta.

Tad jachtų pasirinkimas yra platesnis, nes rūšių ne viena: galima rinktis tik kuru (benzinu, dyzelinu) varomą jachtą arba hibridą – su saulės moduliais ant stogo ir taip pat kuru varomą, ar tik elektra varomą jachtą. Tiek vienų, tiek kitų yra be galo daug: dizaino atžvilgiu, kvadratūros pasirinkimu ir privalumų gausa.
Tačiau jachtos kaina priklauso ne tik nuo rūšies (pvz., hibridinė), bet ir nuo dydžio, galios ir įvairių inovacinių sprendimų. Kuo didesnė jachta, tuo didesnė kaina, o jei ji mažutė, tai ir kainuoja žymiai mažiau. Dar vienas esminis kriterijus kainos aspektu yra tai, ar jachtos naujos ar naudotos. Savaiminis reiškinys, jog naujos daug brangiau kainuoja.

Jachtos iš Hobio centro – puikus sprendimas norint nuosavos plaukiojančios „poilsio erdvės“ ant vandens! Ir tegul norai pildosi!PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti