Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Medžiotojų kameros

Kaip sumedžioti žvėrį, jei nežinai, kur ir kada jis vaikštinėja, taip pat – kur būna dažniausiai? Žinoma, galima žiūrėti pagal pėdsakus, bet juk jie gerai matosi tik žiemą, kai yra sniego. Tačiau kitais metų laikais jau yra sudėtingiau. Juk visiškai nesinori valandų valandas tūnoti kur nors pasislėpus arba klaidžioti po mišką laukiant, kol galima bus pamatyti laukinį gyvūną. Todėl ir yra sukurtos medžiotojų kameros, su kuriomis paprasta ir lengva stebėti teritoriją, matyti, kada koks gyvūnas ateina ir kiek laiko užsibūna toje vietoje, kuri yra stebima vaizdo stebėjimo kameromis.

Medžiotojų kamera yra kiek kitokia nei kitos filmavimui skirtos kameros, nes jos pagamintos specialiai tam, kad galima būtų stebėti gyvūnus ar kitus objektus. Kai tik į kameros akiratį patenka gyvūnas – tai kamera iš karto užfiksuoja vaizdą ir jį persiunčia medžiotojui. Nėra taip, jog reikia peržiūrėti visą ilgos trukmės filmuotą medžiagą norint pamatyti, kas vyko visą tą laiką miške. Todėl, kad medžiotojams skirta stebėjimo kamera veikia jutikliniu būdu – reaguoja tik į judesį ir / ar šilumą skleidžiantį objektą, o jei nėra jokių objektų – tai tuomet kamera nieko nefiksuoja. Šitaip ilgiau neišsikrauna baterija, o žmogui nereikia gaišti laiką nereikalingoms peržiūroms.

Tokia vaizdo stebėjimo kamera yra atspari bet kokioms oro sąlygoms ir temperatūrai – ar tai būtų šaltas žiemiškas oras, ar kruša, pūga, ar stipri liūtis ir vėjas, ar karštas vasaros oras. Taip pat kamera su apsaugomis, tad visiškai nebaisu, jei koks paukštis norėtų nutūpti ar elnias užsimanytų „pataikyti“ su savo ragais.

Medžioklės kameros gali būti naudojamos ne tik gyvūnų stebėjimui miškuose ir kituose laukinių žvėrių gyvenamuosiuose plotuose, bet ir įvairių objektų stebėsenai norint užtikrinti saugumą. Turima omenyje, jog su šiomis kameromis stebimos patalpos, pvz., namai, biurai, taip pat teritorijos šalia namų ar kitų pastatų kiemai. Tokiems tikslams šios medžiotojų kameros naudojamos dėl to, jog tai iš tikro labai funkcionalus ir efektyvus įrenginys. Šitaip yra dėl ilgo veikimo, nes nereikia dažnai keisti baterijas. Taip pat dėl to, kad jos bevielės. Gali saugoti vaizdus kameroje esančioje atminties kortelėje ir siųsti žmogui į jo išmanųjį įrenginį iš karto, kai tik užfiksuoja bet kokius judesius ir pokyčius stebimoje vietoje. Persiunčiamas vaizdas yra ryškus, tad tokia kamera labai pravarti vagysčių atvejais, nes aiškiai matoma, kas vyksta aplinkoje ir dienos metu, ir nakties metu.

Medžiotojų kamera – kokia kaina?

Šiuolaikiniams medžiotojams labai svarbus yra efektyvumas ir puikūs rezultatai per trumpesnį laiką. Būtent medžiotojų kameros leidžia sutaupyti laiką ir daugiau sužinoti apie gyvūnus. Tad, be abejonės, reikalinga kamera. Tačiau kokia? Reikėtų rinktis, savaime aišku, kuo geriausią, bet kuo daugiau privalumų – tuo didesnė kaina. Nors yra ir tokių, galima sakyti, standartiškų, kurios kainuoja tik porą šimtų. Tačiau vertėtų turėti omenyje, jog dar pravartu įsigyti ir saulės bateriją, foto panelę. Ji reikalinga tam, kad medžioklės kamera gautų nuolatinę energiją.

Populiariausios medžiotojams skirtos vaizdo kameros yra Reolink ir Zeiss gamintojų. Todėl, kad jos pasižymi labai aukšta kokybe – ryškūs vaizdai, sklandus veikimas, ilgai veikianti baterija. Ir dar – nemažai tokių kamerų gali iš karto siųsti vaizdą, todėl žmogus mato, kas vyksta „filmavimo aikštelėje“. Tačiau tokią funkciją turi ne visos kameros, deja. Dalis kamerų yra žymiai paprastesnių, t. y. tik po atitinkamo laikotarpio atėjus į vietą, kur buvo įmontuota kamera, ir ją pasiėmus galima peržiūrėti visą joje sukauptą informaciją – nuotraukos ir video įrašai. Savaime aišku, jog nereiks žiūrėti į ekraną, kuriame nieko nevyksta, nes medžiotojų kamera fiksuoja ir filmuoja tik tada, kai kažkas vyksta kameros matymo zonoje. Todėl iš karto matysite gyvūnus, ką jie veikia, kaip jie elgiasi, kiek laiko būna toje teritorijoje, kurią „mato“ kamera. Tokios medžiotojų kameros kaina mažesnė ir ji yra mažiau veiksminga negu kitos kameros, kurios realiu laiku gali siųsti žmogui vaizdo pranešimą.

Norėdami išsirinkti sau kamerą – peržiūrėkite hobiocentras.lt pasiūlą ir Jūs tikrai rasite Jums tinkamiausią medžioklės kamerą!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti