Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Apranga medžioklei

Moterims
99,95 € (su PVM)
Tegul arktinis šaltis jūsų nesulaiko – Merino Arctic moteriškos termo apatinės kelnės leis drąsiai pasitikti iššūkius net pačiomis šalčiausiomis oro sąlygomis. Merino vilnos ir funkcionalaus Elastano mišinys užtikrins...
Pagrindinis
29,90 € (su PVM)
Būk pasiruošęs naujiems išbandymams su Thermowave pirštinėmis, nesvarbu, kokia aktyvi veikla laukia – žygiuok, leiskis į gamtą ir nebijok sušalti! Šilta ir švelni vilnos medžiaga puikiai izoliuoja šilumą, kartu...
Kojinės
25,00 € (su PVM)
Outdoor kojinės yra nepaprastai minkštos ir patogios su storu minkštu padu, užtikrinančiu puikią atramą ir apsaugą judant. Vilna leidžia kojoms kvėpuoti. Siūlės susiūtos lygiai, kad būtų patogiau aplink pirštus....
Kojinės
17,90 € (su PVM)
„Thermowave Performance Discover“ kojinės buvo sukurtos atsižvelgiant į patvarumą ir patogumą. Kad ir kur pasirinktumėte vaikščioti, galite pasitikėti mūsų „Discover“ kojinėmis kiekviename žingsnyje. 

Medžioklė – įdomus laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau tokiam pomėgiui būtina tinkamai pasiruošti. Juk gali tekti ilgą laiką išbūti lauke itin atšiauriomis sąlygomis – pvz., žiemą, kai šalta ir vėjuota, arba rudenį, kai drėgna, tamsu, arba kaip tik atvirkščiai – kai labai karšta vasaros dieną. Todėl labai svarbi yra tinkama apranga medžioklei.


Rūbai medžioklei


Rūbai medžioklei – tai apranga, kuri yra pagaminta atsižvelgiant į sezoniškumą, oro sąlygas ir medžiotojo elgseną medžiojimo metu.

Nemažai medžiotojų mėgsta medžioti žiemą, tad, savaime aišku, jog reikalinga žieminė avalynė ir termo drabužiai. Juk žymiai maloniau jausti komfortą – kai šilta, sausa ir galima laisvai judėti. Todėl yra pasirenkamos striukės, kurios nepraleidžia vėjo ir šalčio. Jos, žinoma, turi būti su kišenėmis, į kurias galima susidėti reikalingiausias priemones. Juk pirštinės ir įvairiausi aksesuarai turi būti po ranka. Taip pat būtinos termo kelnės, marškinėliai, kojinės – kad būtų šilta, bet tuo pačiu neišsilaikytų drėgmė suprakaitavus. Drabužiai ir batai skirti medžiojimui žiemą turi būti patogūs, kad galima būtų laisvai judėti.

Medžiojimui ir žvejybai kitais sezonais – pavasarį ir rudenį – irgi yra skirta speciali apranga. Tai gali būti liemenės ir marškiniai bei medžiokliniai kostiumai, kurie nepraleidžia vėjo ir yra patogūs. Tinkamai apsirengęs medžiotojas neturi galimybės peršalti ir susirgti, o juk tai labai svarbu. Taip pat jaučiant komfortą žymiai geriau medžioti.

Kadangi šiais laikais medžioja ne tik vyrai, tai ir moterims yra gaminama apranga medžioklei, kad ir jos medžiotų su dar didesniu malonumu!

Hobio centro el. parduotuvėje žvejys ir medžiotojas gali aprengti save nuo galvos iki kojų. Tik čia aukštos kokybės apranga medžioklei ir žvejybai kiekvienam žmogui – vyrams ir moterims – įvairiausių dydžių ir spalvų, raštų. Su tinkamai parinkta apranga medžioti bus žymiai maloniau!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti