Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Kolimatoriai

Medžioklė – dažnu atveju tai atitinkamo laimikio medžiojimas su šautuvu. Tačiau šiai veiklai yra reikalingas ne tik šaunamasis ginklas, bet ir kiti dalykai, pvz., geras taikiklis. Būtent tokie yra kolimatoriai, kurie yra montuojami ant ginklo, kad galima būtų nusitaikyti ir, žinoma, sekioti grobį. Tai be galo veiksmingas prietaisas, kaip toks optinis taikiklis, dėl kurio gaunamas geresnis vaizdas medžiojimo metu, kad medžioklė būtų žymiai efektyvesnė.

Kolimatoriai medžioklei yra iš tiesų vertingi. Jų yra įvairiausių, nuo pačių paprasčiausių iki itin funkcionalių ir įmantrių. Kiekvienas modelis užtikrina atitinkamą nusitaikymo tikslumą. Taip pat yra ir kitų privalumų. Kolimatoriai yra atsparūs smūgiams, lengvai tvirtinami ir yra paprastai valdomi. Jie gali būti naudojami bet kada, kad ir kokios oro sąlygos bebūtų. Tad medžiotojas nepasigailėtų turėdamas kokybišką kolimatorių ant savo šautuvo. Juk garantuojamas aiškus vaizdas ir maksimalus tikslumas.

Renkantis tokį prietaisą vertėtų peržiūrėti technines savybes ir privalumus. Taip pat apsvarstyti savo poreikius ir galimybes, nes tai daro įtaką pasirinkimui.

Kolimatoriai medžioklei – kokia kaina?


Savaime aišku, jog kiekvienam medžiotojui reikėtų išsirinkti sau tinkamiausią kolimatorių, nes tai priklauso nuo poreikių, lūkesčių ir, žinoma, kainos. Hobiocentras.lt elektroninėje parduotuvėje galima rasti nemažą pasirinkimą – čia yra įvairiausi kolimatoriai medžioklei: Delta, Helia, Wolfound, Aimpoint ir t. t. Jie gali būti su tvirtinimu arba be jo. Kiekvieno modelio kaina yra itin gera. Pigesnių kolimatorių kainos svyruoja nuo šimto iki poros šimtų eurų. Brangesni kolimatoriai gali kainuoti ir kelis šimtus ar net apie tūkstantį eurų. Taip kad kiekvienas turėtų susipažinti su techninėmis prietaisų savybėmis ir išsirinkti sau labiausiai tinkantį. Juk norisi, kad medžioklėje viskas pasisektų ir namo galima būtų grįžti su pageidaujamu laimikiu!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti