Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Optiniai taikikliai

Termovizoriai
1 595,00 € (su PVM)
1298m aptikimo atstumas 384×288 pikselių raiška, 12 mikronų šiluminis jutiklis, 25mm objektyvas ir <40mK šiluminis jautrumas Aiškūs HD vaizdai Pastebėkite objektus net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių Lengvas ir...
Termovizoriai
2 995,00 € (su PVM)
Aukštos, 1440×1080 raiškos FULL HD OLED ekranas su 640×512 jutiklio raiška NETD ≤25mk Aptikimo atstumas iki 2600 m 2 x 10 val. keičiami akumuliatoriai komplekte 8,8° x 7° matymo laukas 50Hz kadrų dažnis 50mm...
Termovizoriai
3 295,00 € (su PVM)
2 objektyvai — 2 skirtingi matymo laukai viename termovizoriuje Aptikimo atstumas iki 2600m Atpažinimo atstumas (1,7m × 0,5m taikinio) iki 1300m NETD ≤25mk 2× 10 val. keičiami akumuliatoriai komplekte Aukštos,...

Kas gali garantuoti taiklų nusitaikymą ir šūvį? Žinoma, kad optiniai taikikliai! Jie labai svarbūs kiekvienam medžiotojui, kuriam norisi efektyvesnės medžioklės ir geresnių laimikių.

Optinių taikiklių gali būti įvairiausių rūšių. Vieni jų yra naktiniai, termovizoriniai, treti paprastesni optiniai taikikliai arba labai brangūs taikikliai. Visi jie skiriasi savo techninėmis specifikacijomis, matmenimis, gamintoju. Todėl reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo medžiojimo ypatumus, poreikius ir norus. Vertėtų peržiūrėti taikiklio savybes, perskaityti tokių prekių aprašymus, kad galima būtų įvertinti, suprasti, kokios būtent priemonės reikėtų. Optinių taikiklių savybės pačios įvairiausios – nuo priartinimo iki naktinio matymo ar termo fukcijos. Jeigu medžiojama tamsiu paros metu, ypač naktimis, tai tuomet reikėtų pasirinkti naktinį optinį taikiklį, kuris būtų kartu su termovizoriumi (t. y. priemonė, kuri aptinka objektą pagal jo skleidžiamą šilumą). Tačiau, jei planuojama medžioti tik dienos metu, tai tuomet galima pasirinkti paprastesnį arba daugiau funkcijų turintį optinį taikiklį. Tiesiog vertėtų peržiūrėti specifikacijas ir išsirinkti sau tinkamiausią. Taip pat galima atsižvelgti į gamintoją.

Taikiklių gamintojų iš tiesų nemažai. Hobiocentras.lt asortimente galima rasti itin kokybiškus taikiklius, kuriuos gamina: Kaps, Blaser, Zeiss, Gamo, Docter Meopta, Nikon, Leica Magnus, Delta Optical, Swarovski, Kahles. Tad tikrai yra iš ko rinktis.

Optiniai taikikliai – geresnė kaina su akcija

Optiniai taikikliai gali kainuoti įvairiai. Kainos prasideda nuo 100 eurų ir baigiasi tūkstančiais. Tačiau verta pasinaudoti akcija. Tuomet kaina už optinį taikiklį gali būti žymiai mažesnė.

Optinio taikiklio kaina gali būti įvairi dėl to, jog skiriasi techninės savybės. Vienuose taikikliuose jų daugiau ir jie labai aukštos kokybės – tokie gali kainuoti tikrai daug. Vienas iš tokių yra termovizorinis naktinio matymo taikiklis su integruotu lazeriniu nuotolio ieškikliu, kurio techniniai duomenys gali sužavėti kiekvieną medžiotoją, bet jo kaina iš tiesų didelė – siekia daugiau nei porą tūkstančių. Kiti taikikliai su paprastesnėmis savybėmis kainuoja labai mažai. Tačiau bet kuris optinis taikiklis atliks savo funkciją tinkamai, jei pritaikysite savo poreikiams. Todėl, kad Hobiocentras.lt parduotuvės asortimente tik pačios geriausios kokybės priemonės.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti