Filtras -
Gamintojas
Serija
Bendras laivo ilgis
m m
Plotis, m
m m
Grimzlė, m
m m
Variklio tipas
Maks. variklis
AG AG
Svoris tuščio laivo, kg
kg kg
Kuro bako talpa, L
L L
Gėlo vandens talpa, L
L L
Maks. žmonių
daugiau... mažiau
Kategorija
Filtras

Galeon

Galeon jachtos gaminamos lenkijoje nuo 1982 jachtų, kurios pagrindinė veikla yra platus ir aukštos kokybės motorinių jachtų gamyba. Galeon yra gerai žinoma pasaulyje dėl savo modernių ir inovatyvių jachtų, kurios derina išskirtinį dizainą su aukštos kokybės medžiagomis.

Štai keletas bendrų bruožų, kurie būdingi Galeon jachtoms:

Dizainas: Galeon jachtos dažnai garsėja moderniu ir išskirtiniu dizainu. Įmonė bendradarbiauja su patyrusiais dizaineriais, siekdama sukurti prabangias ir funkcionalias jachtas.

Inovacijos: Galeon yra žinoma dėl nuolatinių pastangų įdiegti naujausias technologijas ir inovacijas jachtų pramonėje. Tai gali apimti išmaniąją jachtų elektroniką, automatinius stabilizatorius, modernius variklius ir kitas pažangias funkcijas.

Aukštos kokybės medžiagos: Jachtų statybai Galeon naudoja tik aukštos kokybės medžiagas. Tai užtikrina ne tik patvarumą ir saugumą, bet ir prideda prie estetinės jachtos vertės.

Platus modelių asortimentas: Galeon siūlo platus jachtų modelių asortimentą, atitinkantį skirtingų klientų poreikius. Tai gali būti dideli motoryachtai, arba kompaktiškos, šeimyninės paskirties jachtos.

Komfortas ir prabanga: Galeon jachtos projektuojamos su ypatingu dėmesiu į komfortą ir prabangą. Jos dažnai turi modernius interjerus, patogius staliukus, erdvius miegamuosius ir kitas patogias funkcijas.

Galeon yra tarptautinė įmonė, turinti platų pardavimų tinklą ir klientus visame pasaulyje. Jos jachtos yra populiarėjančios tiek tarp patyrusių jūrininkų, tiek tarp naujokų, ieškančių aukštos kokybės ir modernaus dizaino jachtos.

Hobio centras yra oficialus Galeon jachtų atstovas Lietuvoje. 

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti