Naudoti kateriai

Norisi katerio? Tačiau niekaip negalite išsirinkti? Ar galimybės kuklesnės nei norai? Tai ne problema, nes yra puiki išeitis – naudoti kateriai. Tokie yra iš tiesų labai geros būklės, galima sakyti, jog beveik nauji. Tad net nepastebėsite skirtumo ir džiaugsitės pramogaudami su savuoju kateriu! Tuo labiau, jog ir tokio katerio kaina yra žymiai mažesnė O laikui bėgant įsitikinsite, koks katerio modelis ir variklis Jums tikrai reikalingas. Juk tai kaip ir su pirmuoju automobiliu – iš pradžių kuklesnis variantas, o po to vis geresnis ir geresnis...

Dėvėti kateriai – kodėl verta?

Dėvėti kateriai labiausiai tinka tais atvejais, kai žmogus dar nežino, kokio būtent katerio nori. Tad įsigijus naudotą katerį galima geriau išbandyti jį – per ilgesnį laiką, o ne tik vieną kartą paplaukiojus su išnuomotu. Juk čia svarbus yra kiekvienas dalykas: katerio variklis, erdvė, funkcionalumas, našumas. Taip pat ir laisvalaikio poreikiai – žvejyba, pasiplaukiojimai gamtoje ar kitos pramogos, pvz., varžybos sportiniais kateriais. Be to, daug kas priklauso nuo variklio, jo galios, apsukų. Atitinkamas variklis tinka ne visiems katerių modeliams, dėl to reikėtų atidžiai apžvelgti ir vėlgi išbandyti tiek variklius, tiek ir katerį.

Šitaip išbandžius galiausiai nusprendžiama, kokio katerio iš tikro norisi. Turima omenyje, ar kateris bus reikalingas tik labai greitiems plaukimams – tokiu atveju renkamasi sportinį katerį. Tačiau, jei kateris būtinas žvejybai, tuomet tereikia rinktis iš katerių, kurie skirti būtent tokiai veiklai. Arba galima rinktis kompromisą – tinkantį ir greitiems plaukimams, ir žvejybai, ir poilsiui. Todėl tokiais atvejais naudoti kateriai yra būtent tai, ko reikia norint išsiaiškinti, ar tikrai verta rinktis vienokį ar kitokį modelį. Juk teorija vienokia, o praktika gali būti visiškai kitokia, taip?

Dėvėti kateriai parduodami žymiai mažesne kaina, tad tai yra dar viena svari priežastis, kodėl verta rinktis naudotą vandens transportą. Juk ir išbandysite, ir sutaupysite, ir dar, kas svarbiausia, mėgausitės norimu laisvalaikiu – žvejosite ar poilsiausite ant vandens!

Naudoti kateriai iš Hobio centro – patikima, tvaru, kokybiška!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti