Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Striukės, liemenės medžioklei

Striukės medžioklei – be jos negalėtų apsieiti joks medžiotojas. Juk medžiojant dažniausiai būnama miške, o jame ne tik uodai, bet ir šaltesnis oras, vėjas, drėgmė. O kur dar krituliai. Juk norisi sumedžioti gerą laimikį, bet nesugauti peršalimo ar kitų ligų, taip pat nesinori, kad nuolatos erzintų besikandžiojantys vabalai. Tad geriausia apsauga yra striukės, taip pat yra ir liemenės medžioklei.


Striukė – svarba ir privalumai


Nereikėtų galvoti, jog medžioklei gali tikti bet kokia striukė. Todėl, kad tokiai pramogai verta rinktis specialiai tam skirtą aprangą – ir striukę, ir kelnes, ir termo drabužius. Taip pat ir galvos apdangalus ir avalynę. Visa tai itin svarbu, nes nuo to priklauso medžiojimo kokybė. Neabejotina, jog norisi medžioti su komfortu.


Striukės medžioklei gali būti įvairių rūšių, modelių, spalvų ir paskirties. Taip pat skirstomos ir pagal sezoną – šiltajam ir šaltajam sezonui. Vienos iš jų yra žieminės striukės. Tokios turi nemažai privalumų. Jos yra itin šiltos, nešiojamos medžiojant nuo vėlyvo rudens iki žiemos pabaigos. Jos geros ne tik dėl šilumos, bet ir dėl funkcionalumo, atsparumo ir patvarumo. Todėl, kad turi kišenes, kurios yra ypač reikalingos, nes kiekvienas medžiotojas turi poreikį įsidėti reikalingiausias priemones į kišenes, kad jos būtų „po ranka“. Šių striukių sudėtyje – itin kokybiškos medžiagos, tad jos yra patvarios. O gaminamos taip, kad būtų atsparios tiek vėjui, tiek ir vandeniui. Tad iš tikro verta į medžioklę eiti tik su tokia striuke.


Liemenė – reikšmė medžiotojui


Ar matėte kada medžiotoją, kuris neturėtų liemenės? Nebent tai nėra tikras medžiotojas... Liemenės medžioklei – nemažiau svarbi apranga, kaip ir striukė ar termo drabužiai. Ji skirta labiau šiltesniems orams ir, žinoma, kad kišenėse tilptų tai, ko gali prireikti medžiojimo metu. Liemenė yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. tad jos yra atsparios vėjui ir vandeniui. Ji iš tiesų reikalinga, nes su liemene žymiai komfortiškiau ir geriau medžioti.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti