Aliuminiai kateriai

Laisvalaikiu mėgstate žvejoti? Tačiau nesinori ilgai plaukti valtimi? Tuo labiau, jog Jums patinka dideliu greičiu prasilėkti per bangas norint pasiekti numatytą tikslą? Tokiu atveju geriausiai tinka aliumininiai kateriai. Tai itin geru stabilumu ir tvirtu korpusu bei greitu plaukimu pasižymintis vandens transportas.

Aliumininiai greitaeigiai kateriai

Kateriai gali būti įvairiausi, atsižvelgiant į tai, kokiu tikslu naudojami. Pavyzdžiui, žvejybai geriausiai tinka aliuminiai kateriai. Vienas iš tokių yra Vboats gamintojo modelis Volzhanka 46 Fish su itin galingu ir patikimu varikliu Yamaha F50. Todėl, kad šio katerio techninės specifikacijos yra labai puikios ir jis yra daugelio žvejų išbandytas transportas.

Tai kateris, kuriuo plaukiama tolimesnius atstumus, kad galima būtų žvejoti žymiai toliau nuo kranto, bet neeikvojant laiko kelionei. Laimikius sudėti galima į katerio priekyje esančią erdvę arba gale, nes vietos pakankamai. Kita vertus, priekyje gali būti dar viena papildoma kėdė. Kateryje yra daiktadėžės, kuriose galima sudėti reikalingiausius daiktus. Šiame kateryje yra mechaninė vairavimo sistema, kuro bakas, į kurį telpa 60 l. Taip pat: transportavimo tentas, kiliminė danga, lempos ir kiti privalumai.

Kateriai, kurie pagaminti iš aliuminio yra patvarūs ir ilgaamžiai bei labai tvirti. Dėl to plaukimas aliumininiu kateriu yra itin saugus. Galima nesijaudinti net ir tais atvejais, kai užplaukiama ant seklumos, kai gylis labai mažas, o dugnas akmenuotas. Būtent dėl tokio kieto korpuso aliuminiai kateriai yra geresni nei guminės valtys.

Aliuminiai kateriai gaminami tik iš labai kokybiškų medžiagų, atitinka reikalavimus ir standartus. Taip pat patikrinti ir ištestuoti. Daugelis žmonių turi tokius katerius ilgą laiką, tad, galima sakyti, jog išbandyta laiku ir įvairiomis sąlygomis. Šie kateriai ilgaamžiai ir labai patikimi bei funkcionalūs. Jose yra viskas, ko gali prireikti žvejybai ir ne tik.

Variklis – vienas iš esminių katerio komponentų. Būtent tokiam transportui reikalingas labai galingas variklis. Vienas iš geriausių variklių tinkančių aliuminiams kateriams yra Yamaha, pvz., F50. Šis variklis yra ilgaamžis, našus ir iš tikro patikimas. Itin patobulintas, labai lengvai ir greitai užsiveda. Taip pat yra antikorozinė apsauga. Papildomai dar yra apsauga nuo nepageidaujamo užvedimo. Kitos techninės savybės parodo, koks didelis galingumas ir apsukos. Tad tikrai verta rinktis tokį variklį.

Tokie aliumininiai kateriai tinka ne tik žvejybai ar profesionaliai veiklai, bet ir pasiplaukiojimams tyrinėjant gamtą, fotografuojant nuostabius kraštovaizdžius, stebint fauną ir florą krante iš vandens telkinio centro.

Aliumininio katerio kaina

Katerio kaina gali skirtis atsižvelgiant į tai, koks yra pats kateris ir kas įeina į komplektaciją (pvz., variklis). Aliumininio katerio kaina yra didesnė, jei kartu parduodamas galingas variklis, prisideda priedai, pvz., transportavimui skirtas tentas ar kt.

Reikėtų žinoti, jog nevertėtų patiems rinktis variklį ar kitas reikiamas priemones. Todėl, kad tai gali netikti katerio modeliui ir būtų tiesiog sugaištas laikas ieškojimams, tuo pačiu ir prarasta daugiau pinigų. Geriau pasikonsultuoti su specialistais, jei galvojama apie pakeitimus. Arba įsigyti katerį kartu su visa komplektacija, t. y. su varikliu ir kitais priedais.

Aliumininiai kateriai iš Hobio centro – puikus pasirinkimas norint smagiai pažvejoti, gerai ir saugiai praleisti laisvalaikį gamtoje! kateriai žvejybai bei pramogoms.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti