Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Gelbėjimosi liemenės

Saugumo užtikrinimas itin svarbus kiekvienam žmogui, ypač, kai tai susiję su gyvybe ir sveikata. Pavyzdžiui, statybvietėje privaloma dėvėti apsauginį šalmą, o vandens telkiniuose būtina gelbėjimosi liemenė. Didelė tikimybė, kad nieko nenutiks, bet patikima apsauga juk gėdos nedaro?

Pramogauti jūroje, ežere ar upėje tikrai smagu, bet visada reikėtų imtis atsargumo. Turbūt pagalvotumėte, ko gi mokančiam plaukti liemenė? Tačiau ji iš tiesų reikalinga, nes tam tikrais atvejais gali būti sudėtinga išsilaikyti vandens paviršiuje. Atsitikus nelaimei, prireikus plaukti nemažą atstumą, o jei dar vanduo šaltas – net ir geriausiam plaukikui būna sunku, todėl liemenė atlieka ir plūdrumo palaikymo funkciją. Tai ypač svarbu ir tikrai nereikėtų pervertinti savo įgūdžių.

Tad, jei pasakoma ar tiesiog yra tokia taisyklė, jog būtina užsidėti liemenę – tą ir reikia padaryti, net jei Jūs esate plaukikas-čempionas! Taip pat, jei plaukiojate su šeima pripučiama valtimi – irgi vertėtų pasirūpinti liemenėmis.

Neskęstančių liemenių pasirinkimas


Įsidėmėtina, jog yra skirtingos gelbėjimosi liemenės, t. y. įvairios paskirties ir parenkamos žmogui pagal atitinkamą svorį ir ūgį. Beje, pasiūloje yra net Jūsų mylimiausiems augintiniams skirtos neskęstančios liemenės! Tad lieka klausimas – kaip gi išsirinkti tinkamiausias?

Gelbėjimosi liemenė gali būti skirta žvejams, bet yra ir kitų – jūrinių liemenių, taip pat yra universalių. Kokių reikėtų Jums? Tai priklauso nuo to, kur pramogausite – kokiuose vandens telkiniuose?

Plaukiojant ir žvejojant ežeruose – galima rinktis žvejams skirtas gelbėjimosi liemenes arba universalias. Taip pat tinkamos ir automatinės pripučiamos neskęstančios liemenės, kurių komplekte yra suslėgto oro balionėlis. Dažniausiai jos yra raudonos spalvos, bet gali būti ir kitų spalvų. Šios liemenės užima mažai vietos ir užsidėjus visiškai nevaržo judesių.

Jei plaukiosite jūroje – tai, savaime aišku, jog būtinos jūrinės gelbėjimosi liemenės. Todėl, kad jos yra su aukštesne apykakle, turi signalinį švilpuką, atspindi šviesą, esti papildomi elementai reikalingi veiklai. Tokias reikėtų įdėmiai rinktis, nes jų yra skirtingų matmenų. Kategorizuojama pagal amžių (kūdikis, vaikas, jaunesnysis, suaugęs) ir svorį bei krūtinės apimtį. Suaugusiam dar yra atskiras skirstymas pagal dydžius (S, M, L, XL, XXL).

Rinkitės liemenes pagal pateiktas dydžių lenteles, nes nėra gerai, jei gelbėjimosi liemenė yra per maža arba per didelė. Todėl, kad per maža liemenė varžo judesius ir plaukimo galimybę, o iš didesnės žmogus tiesiog gali „išslysti“. Tad liemenė iš tikro gali išgelbėti tik tuo atveju, jei ji yra parinkta tinkamo dydžio.

Jei žmogus nemoka plaukti, tuomet labai svarbu pasirūpinti tokio žmogaus saugumu vandenyje. Jis turėtų dėvėti liemenę net ir tuo atveju, kai kiti (mokantys plaukti) jos nedėvi. Be to, tokiam yra reikalinga net kitokia liemenė nei mokantiems plaukti, t. y. su papildomomis apsaugomis, jei yra tokia galimybė.

Norite pasiimti su savimi augintinį? Tačiau jaudinatės dėl saugumo? Neverta! Todėl, kad yra gelbėjimosi liemenės, kurios skirtos ir katėms, ir įvairių dydžių šunims! Tad galėsite pramogauti su savo mažaisiais keturkojais visur, kur tik užsinorėsite ir nereiks liūdėti nei Jums, nei namie likusiam gyvūnėliui. Renkantis liemenę reikėtų atsižvelgti į gyvūno svorį ir krūtinės apimtis, nes skirstoma į kategorijas pagal kriterijus. Tai iš tiesų kokybiškos liemenės, kurios tvirtai laikosi, bet neveržia ir gyvūnui yra patogu.

Hobio centre galėsite išsirinkti reikiamų dydžių gelbėjimosi liemenes pagal poreikį ir tipą! Beje, visos jos yra sertifikuotos ir atitinka ES saugumo reikalavimus. Tad labai kokybiškos ir tikrai galės užtikrinti saugumą, o svarbiausia, jog Jus išgelbės bet kokioje situacijoje!

Gelbėjimosi liemenė – kokia kaina?


Norint išsaugoti savo gyvybę ir sveikatą tikriausiai kaina gali būti nesvarbi? Turbūt kiekvienam savaip. Tačiau, juk labai svarbi yra patikima apsauga. Tai gali užtikrinti kokybiškos neskęstančios liemenės iš Hobio centro. Čia gelbėjimosi liemenės kaina yra tikrai gera. Galima rinktis pagal tai, kur bus naudojamos, taip pat atsižvelgiant į žmogaus amžių ir kūno apimtis. Smagiausia, jog įmanoma parinkti liemenę net savo šuniui ir / ar katei!

Hobio centro gelbėjimosi liemenė – kad Jūs galėtumėte linksmai ir saugiai leisti laisvalaikį jūroje ar kitame vandens telkinyje!


PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti