Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Medžiokliniai peiliai

Medžiokliniai peiliai
95,00 € (su PVM)
Į AccuSharp® žvėrienos apdorojimo rinkinį įeina mėsininko peilis, kaparinis peilis, peilis su kabliuku, kaulinis pjūklas, šonkaulių skirstytuvas, užtempėjai, žvėrienos valymo pirštinės, su kietu nešiojimo dėklu ir...
Medžiokliniai peiliai
45,00 € (su PVM)
NAUJIENA — Šis lengvas sulankstomas peilis patogiai telpa jūsų kišenėje ir saugiai telpa delne.Išskirtinė G10 rankena užtikrina patogų sukibimą, o užrakinimo funkcija saugiai laiko peilį atidarytą, kad būtų galima...

Nuo senų laikų peilis žmogui labai svarbus. Juo ne tik būdavo medžiojami žvėrys, bet dar atliekama daug kitų darbų. Vieni iš tokių – atskirti odą nuo mėsos, išdarinėti ir supjaustyti žvėrieną. Šiais laikais, žinoma, nebereikia medžioti norint pavalgyti. Tačiau medžioklė išliko. Dėl to medžiokliniai peiliai buvo nuolatos tobulinami ir dabar jų yra nemažai rūšių – kiekvienai veiklai vis kitoks. Didesniems žvėrims, mėsos pjaustymui – didesnis medžioklinis peilis. O štai kitiems darbams ar smulkesniems gyvūnams – mažesni peiliai.

Nors medžiojimas dažnu atveju yra kaip laisvalaikis, pramoga, bet ir šiuolaikiniams medžiotojams svarbu tinkamai atlikti įvairius su žvėrienos apdorojimu susijusius darbus (nulupti, supjaustyti ir t. t.). Tačiau tam reikalingi tinkamai parinkti aukštos kokybės medžiokliniai peiliai.


Medžioklinis peilis – kaip išsirinkti?

Norint turėti savą medžioklinį peilį – nepakanka vien nupirkti bet kokį. Juk juo teks naudotis, tad jis, pirmiausia, turi būti labai patogus. Turima omenyje, kad būtų komfortiška laikyti jį rankoje atliekant įvairius darbus, pvz., lupant. Taip kad rankena turėtų tilpti ir tikti delnui. Kitas svarbus dalykas – tai peilio paskirtis, t. y., ką ketinate su juo daryti? Jei nemažai skirtingų darbų, tai gal tuomet reikėtų peilių rinkinio kartu su galandinimo priemone (juosta ar galąstuvu)? Todėl, kad peilio geležtės forma, dydis skiriasi priklausomai nuo paskirties. Jeigu, pavyzdžiui, reikėtų atskirti kiškio odą nuo mėsos, tai tuomet reikėtų plonesnio ir siauresnio peilio. Štai didesnio ir platesnio peilio reikia, jei tai didelis žvėris.


Kokybiški peiliai medžioklei – kokia kaina?

Peiliai medžioklei sudaro nemažą įvairovę, jų kaina taip pat. Kitas kainos aspektas – kuo geresnė kokybė ir aukštesnio lygio plienas – tuo ir kaina didesnė. Tačiau kokybė ilgai tarnauja, o ir patvarumas geresnis, tad verta į ją investuoti. Juk nesinori kiekvienai medžioklei pirkti naują peilį, ar ne?

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti