Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Gelbėjimo ratai

Turbūt ne kartą esate pastebėję, jog valtyse, laivuose ir kitame vandens transporte yra gelbėjimosi ratai, o filmuose matėte, kaip jie būna panaudojami? Metamas gelbėjimosi ratas į vandenį, kai žmogus atsiduria už borto. Jis įsikimba į ratą arba apsijuosia ratu. Šitaip išgelbėjama gyvybė. Beje, į vieną ratą gali įsikibti ir porą žmonių. Tad iš tikro svarbu turėti gelbėjimosi ratą savo laive, juk būtent jis gali išgelbėti vieno ar daugiau žmonių gyvybes.

Gelbėjimosi ratas – kokie jie yra?


Gelbėjimosi ratai atrodo labai paprastai, bet yra ryškios raudonos ar panašios spalvos ir su atšvaitais (arba be jų).

Tai gali būti ratas, bet taip pat yra ir kitokio tipo – pasagos formos gelbėjimosi ratas. Dažnu atveju tai net geriau, nes žmogus atsiduria rato viduryje ir šitaip geriau išsilaiko vandenyje.

Visi gelbėjimosi ratai gaminami iš specialių medžiagų, dėl kurių yra labai geras plūdrumas ir bet kokiu atveju jis išsilaiko vandens paviršiuje – šitaip išlaikydamas ir žmogų ar žmones, kurie laikosi įsikibę į ratą.

Jų yra įvairių dydžių ir svorių, pvz., 2,5 kg sveriančio rato vidinis diametras yra 440 mm, o išorinis diametras – 700 mm.

Tokie gelbėjimosi ratai yra skirti motoriniams ir kitiems laivams.

Tai yra sertifikuotos gelbėjimo priemonės, kurios atitinka visus ES saugumo reikalavimus. Tad tikrai kokybiškai pagaminti, galima tuo net neabejoti.

Priemonė gelbėjimuisi vandenyje – kokia kaina?


Tai yra privalomas daiktas vandens transporte. Tad turint laivą reikėtų turėti šią gelbėjimo priemonę. Gelbėjimosi rato kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokį pasirinksite, t. y., kokio dydžio ir formos (ratą ar „pasagą“).

Gelbėjimosi ratai gali užtikrinti apsaugą ir išgelbėti gyvybę. Tad vertėtų tai turėti omenyje ir iš anksto pasirūpinti priemonėmis, kurios, ištikus nelaimei, gali išgelbėti gyvybę kiekvienam patekusiam „už borto“.

Hobio centro pasiūloje – geriausi ir dažniausiai perkami gelbėjimosi ratai itin gera kaina. Tad būsite tikri, jog saugumas užtikrintas ir Jums nieko blogo nenutiks. Galėsite ramiai ir smagiai leisti laiką vandens telkiniuose!


PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti