Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Kelnės medžioklei

Kelnės medžioklei
179,00 € (su PVM)
Šios  kelnės yra labai patvarios, skirtos rudeniui ir žiemai. Jos turi optimizuotą SEETEX® membraną, jog būtų atsparios vėjui ir nepralaidžios vandeniui. Kelnės turi "ThinsulateTM" pamušalą, kad palaikytų šilumą. Su...
Kelnės medžioklei
129,00 € (su PVM)
Excur" yra medžioklinės kelnės, kuriuose yra "Realtree®" kamufliažas su dideliu matomumu, todėl jūsų kolegos medžiotojai gali jus pamatyti.     Ryškus matomumas       2 krypčių užtrauktukas       Audinys: 100%...

Laimikio medžiojimas – vieniems pramoga, o kitiems – gyvenimo būdas, o gal net savotiška meditacija, atitrūkimas nuo miestietiško gyvenimo ir kasdienių rūpesčių. Tačiau tokia veikla neturėtų daryti tiesioginės įtakos sveikatai. Turima omenyje, jog medžiotojas medžioklės metu, pvz., negali peršalti. Todėl labai svarbi yra tinkamai parinkta apranga, kuri specialiai pagaminta medžiojimui miške ir kitose laukinės gamtos vietose. Viena iš pagrindinių aprangos dalių yra kelnės medžioklei.

Į medžioklę – tik su medžioklinėmis kelnėmis. Juk jos turi būti ne tik atsparios įvairioms oro sąlygoms, bet ir patogios. Tokios gali būti tik kelnės medžioklei. Jų yra įvairiausių rūšių, spalvų ir dydžių. Vienos kelnės skirtos labiau rudeniškiems ir žiemiškiems orams, t. y. šaltajam sezonui. Kitos – vasariškiems šiltiems orams.

Dauguma medžioklinių kelnių turi specialią membraną, kuri nepraleidžia nei vandens, nei vėjo. Palyginimui – jokios kitos kelnės neturi tokio dalyko. O juk kiekvienam medžiotojui labai svarbu jausti diskomfortą ir kad būtų kuo mažesnė tikimybė peršalti ar sušlapti. Štai žiemai skirtos tokios kelnės dar turi ir pašiltinimą, tad žmogui šilta. Be to, bet kurių medžioklinių kelnių medžiagos yra malonios ir švelniai priglunda prie odos, dėl to komfortas yra garantuojamas.

Kelnės medžioklei sukurtos taip, kad atrodytų itin gerai, t. y. stilingo dizaino, o spalvos parinktos tokios, kad turėtų ir maskavimo funkciją, ir turėtų gražią, net kietą išvaizdą. Dar vienas ypatingas privalumas tas, kad kelnėse yra kišenės, o juk jos labai reikalingos. Tad kiekvienam medžiotojui tiesiog būtinos kelnės medžioklei.

Hobiocentras.lt parduotuvėje – platus kelnių medžioklei pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims bet kuriam sezonui su įvairiais privalumais atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus poreikius ir lūkesčius.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti