Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Medžioklės aksesuarai

Medžioklės aksesuarai
99,00 € (su PVM)
Šios svarstyklės yra patikimumo ir patikrintos mechaninės konstrukcijos derinys su pažangiausia šiuolaikine elektronika, užtikrinančia puikų funkcijų rinkinį.•Jos yra universalios, patikimos, tikslios ir lengvai...
Medžioklės aksesuarai
85,00 € (su PVM)
Dvigubo veikimo elektroninės ausinės su garsą mažinančia ir didinančia funkcija. Lengvai pasukama įjungimo/išjungimo dviguba valdymo rankenėlė reguliuoja garso ir mikrofono jautrumą • Automatinis išsijungimas po 4...

Medžioklėn – tik su ginklu? Tikrai ne! Juk dar reikalingi įvairiausi medžioklės aksesuarai. Todėl, kad laukinėje gamtoje nėra komfortiškų namų sąlygų. Tad būtina turėti instrumentus, kurie leis ne tik medžioti, bet ir išgyventi miške ar kitoje aplinkoje. Tai gali būti: išgyvenimo kirvukas, uodus atbaidantis įrenginys, puodelis iškylai ar dėklas daiktams, optikos laikiklis ir t. t.

Vienas geriausių šiuolaikiškų išradimų, kuris labai praverčia medžioklės metu – tai yra uodus atbaidantis įrenginys. Įsivaizduokite, jog pakanka tik paspausti vieną mygtuką ir šalia Jūsų nelieka nei vieno uodo ar muselių! Pasirinkimui – itin platus pasirinkimas. Vienas patikimiausių gamintojų yra Thermacell. Šio prekinio ženklo modelių yra nemažai. Jų įvairovė priklauso nuo to, kokios yra tokio įrenginio techninės savybės. Vieni skirti 20 kv. m. plotui, o kiti didesniam plotui. Taip pat užpildymo ir veikimo laikas – gali būti skirtingas, vertėtų atkreipti dėmesį renkantis ir imti tokį, kuris atitinka poreikius. Be to, vieni yra mažesnio dydžio, kaip rankiniai, o kiti jau didesni. Tad verta turėti omenyje, jei norisi turėti kompaktišką ir galingą priemonę, kuri atbaidys uodus, kad Jūs galėtumėte komfortiškai medžioti.

Medžioklės metu gali prireikti ir kirvio. Toks dar vadinamas išgyvenimo kirvuku, nes tinka įvairioms veikloms, ypač iškyloms ir medžioklėms. Jis labai kompaktiškas, gali tilpti į kuprinę ir galima nešiotis dėkle ant diržo. Itin patogus ir mažo dydžio. Tokį tikrai verta pasiimti su savimi į laukinę gamtą.

Kadangi po ranka reikalingi įvairūs daiktai, tai neprošal turėti dėklus ar diržą ginklui. Tai tikrai praverčia, žymiai patogiau.

Ruošiantis į medžioklę verta apgalvoti, ko gali prireikti ir taip organizuoti priemonių išdėstymą, kad būtų galima mėgautis šia pramoga neieškant tinkamo įrankio.

Hobiocentras.lt elektroninėje parduotuvėje – visi reikalingiausi medžioklės aksesuarai pačios geriausios kokybės, tad tikrai rasite, ko Jums reikia!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti