Filtras -
Kategorijos
Gamintojas
Serija
Bendras laivo ilgis
m m
Plotis, m
m m
Grimzlė, m
m m
Variklio tipas
Maks. variklis
AG AG
Svoris tuščio laivo, kg
kg kg
Kuro bako talpa, L
L L
Gėlo vandens talpa, L
L L
Maks. žmonių
Kategorija
Filtras

Plastikiniai kateriai

Vieną kartą pabandę negalėsite sustoti, norėsis vėl ir vėl plaukti greitaeige valtimi... Juk lengvas ir glotnus korpusas, taip pat ir galingi varikliai leidžia skrieti vandens paviršiumi per bangas labai dideliu greičiu! Toks yra kateris! Tai vandens transportas sukurtas aktyvioms pramogoms, nors galima naudoti ir poilsiui ar žvejybai. Šiuolaikinis, inovatyvus, pasižymintis komfortu ir prabanga bei didele galia!

Plastikinis kateris – modelių ypatybės


Kateris – tai ne tik prabanga ir maksimalus greitis, bet ir šiuolaikiniai, praktiški sprendimai, ypatingas funkcionalumas ir nepriekaištingo grožio dizainas!

Hobio centro pasiūloje esantys kateriai dar labiau patobulinti po sėkmingų katerių pirmtakų debiutų. T. y. variklių ir techninių specifikacijų gerinimas, taip pat komforto ir dizaino tobulinimai.

Patikimų gamintojų plastikiniai kateriai (Parker, Galia, Bayliner, Smartliner) išsiskiria savo išskirtiniu dizainu, kuris dvelkia prašmatnumu iš tolo ir, žinoma, varikliai, dėl kurių pralekiama daugybę mylių su vėjeliu!

Labai populiarūs Parker kateriai, ypač „Parker Monaco 110 Fly“ modelis. Šio katerio eksterjeras sužavi kiekvieną, o interjeras apgaubia neapsakomu komfortu ir jaukumu. Taip pat neabejingų nepalieka įvairiausi inovaciniai privalumai ir techninės specifikacijos. Didelės galios varikliai leidžia išvystyti maksimalų greitį.

Taip pat be galo mėgstami yra Parker 630 Day cruiser ir Parker 630 Bow Rider kateriai – skirtingos versijos, bet privalumų gausa abiejuose. Pvz., labai patogios sėdimos vietos, puiki prieiga prie plaukiojimo platformos, taip pat yra gultai deginimuisi, o po jais galima sandėliuoti daiktus. Tiesiog vienas iš skirtumų tas, kad Bow Rider kateryje centrinis praėjimas per konsolę. Parker 630 kateriai išvysto net 35 ar 42 mazgų greitį (priklausomai nuo variklio). Tokiuose greitaeigiuose laivuose telpa iki 7 asmenų. Tad visa kompanija tikrai smagiai papramogautų plaukiant šiuo ypatingu vandens transportu!

Kiekvienas plastikinis kateris yra gaminamas itin kruopščiai panaudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Taip pat atliekamos patikros ir bandymai. Todėl plastikiniai kateriai atitinka visus reikiamus kriterijus ir saugos standartus.

Katerio kaina


Plastikiniai kateriai gali būti įvairūs, tad pradžiai vertėtų apsispręsti, kokio būtent Jums norisi ir kokiu tikslu naudosite. Todėl, kad nuo to tiesiogiai priklauso ir katerio kaina. Turima omenyje – jo modelis, dydis, variklis, inovaciniai sprendimai, techninės savybės ir t. t.

Poilsiui naudojami plastikiniai kateriai yra labai dideli. Tokie ypač komfortiški ir juose galima nakvoti, nes yra kajutė ir kiti patogumai. Kiti kateriai labiau skirti aktyvioms pramogoms, tad nėra tokie dideli ir dažniausiai atviri, be stogelių. Tokie yra ir sportiniai kateriai. Ir vienų, ir kitų varikliai yra labai galingi, bet vėlgi galima rinktis – benzininį ar dyzelinį. Taip pat yra ir kitų techninių variklių specifikacijų. Dėl tokių dalykų skiriasi kaina. Tad vertėtų žiūrėti pagal konkretų modelį.

Taip pat nepamirškite ir tai, jog žmonių skaičius kateryje yra ribotas, tiesiog viename telpa daugiau, o kitame daugiau.

Tad renkantis katerį reikėtų labai gerai apgalvoti, kokio tipo ir modelio vandens transportas Jums reikalingas. Tai galima padaryti ir konsultuojantis su specialistais!

Plastikinis kateris iš Hobio centro – tai greitaeigis laivas, kuris pradžiugins kiekvieną! Išsirinkite savo mėgstamiausią katerį ir džiaukitės nuostabiu laisvalaikiu plaukiodami per bangas su adrenalino jauduliuku!


PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti