Kategorijos

 Prekių pristatymas

Šiuo metu galimi du pristatymo būdai:

1. Prekes galite atvykti įsigyti Klaipėdoje esančiose parduotuvėse, adresu Dubysos g. 25A, Klaipėda LT-91181.
2. Pristatymas Lietuvoje - prekes atveža kurjeris į namus per 1-3 darbo dienas. Pristatymo kaina 5 EUR.
2.1 Į Kuršių nerija prekės pristatomos už papildomą mokestį, paskaičiuojamas po užsakymo.
2.2 Stambiagabaritėms, bei neproporcingai sunkioms prekėms (seifai ir pan.) taikomas papildomas mokestis, paskaičiuojamas po užsakymo.
3. Įsigytus pirotechnikos gaminius galite atsiimti tik adresu Dubysos g. 25A, Klaipėda, arba išanksto suderinus Klaipėdos mieste pristatome patys.


Prekių grąžinimas

Nenešiotą, nenaudotą prekę grąžinti ar apkeisti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo išskyrus elektronikos prietaisus. Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas atgal į Klaipėdą, pinigai jums bus grąžinti arba prekė apkeista į kitą per 2-7 darbo dienas nuo prekės gavimo.

Prekes siųskite adresu:
UAB "Serenika" Hobio centras
Dubysos g. 25A
LT-91181, Klaipėda
Lietuva

Prekes išsiųstas bet kuriuo kitu adresu galimybės atsiimti neturime, siuntas keisti ar grąžinti galima tik aukščiau nurodytu adresu!

Prekės grąžinimo taisyklės:
  • Prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote su visais papildomais aksesuarais (prekės įpakavimas, maišelis ir prikabintos etiketės yra PRIVALOMOS, be etiketės, maišelio ar bet kurių kitų aksesuarų prekės nėra keičiamos ar priimamos atgal)
  • Prie prekės pridėkite užpildytą prekės grąžinimo formą. (Atsisiųsti)
  • Jei prekę siunčiate paštu ar naudodamiesi kurjerių paslaugomis, prekę įpakuokite, ant prekės įpakavimo NEGALIMA klijuoti pašto ženklų ar adreso - prekė ir jos įpakavimas turėtų būti tokie patys kaip juos ir gavote. Batų dėžutės negalima apklijuoti lipnia juostele ar kaip nors kitaip ją apgadinti (taip pat įspėkite pašto darbuotoją ar kurjerį, kad neapklijuotų dėžutės lipnia juostele). 
    Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad prekė netinka, nenaudokite ir nelaukite, - geriau iškart apkeiskite, nes nešiotos prekės atgal nėra priimamos.
  • Dėl greitesnės grąžinimo/keitimo procedūros rekomenduojame prekę siųsti, kaip pirmenybinę pašto korespondenciją.

Neseniai peržiūrėta

Nėra prekių

Meniu