Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Termovizoriai

Termovizoriai
1 595,00 € (su PVM)
1298m aptikimo atstumas 384×288 pikselių raiška, 12 mikronų šiluminis jutiklis, 25mm objektyvas ir <40mK šiluminis jautrumas Aiškūs HD vaizdai Pastebėkite objektus net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių Lengvas ir...
Termovizoriai
2 995,00 € (su PVM)
Aukštos, 1440×1080 raiškos FULL HD OLED ekranas su 640×512 jutiklio raiška NETD ≤25mk Aptikimo atstumas iki 2600 m 2 x 10 val. keičiami akumuliatoriai komplekte 8,8° x 7° matymo laukas 50Hz kadrų dažnis 50mm...
Termovizoriai
3 295,00 € (su PVM)
2 objektyvai — 2 skirtingi matymo laukai viename termovizoriuje Aptikimo atstumas iki 2600m Atpažinimo atstumas (1,7m × 0,5m taikinio) iki 1300m NETD ≤25mk 2× 10 val. keičiami akumuliatoriai komplekte Aukštos,...

Kaip atrodo šiuolaikinis profesionalus medžiotojas? Turbūt iš karto įsivaizduojate, jog jis – su galingu ginklu ir medžiokline apranga? Taip ir yra, bet yra dar šis tas – termovizorius. Turbūt norėtumėte pridurti, kad yra nemažai medžioklei skirtų priemonių? Tikrai taip, bet termovizoriai, galima sakyti, jog yra vieni iš svarbiausių. Be to, toks įrenginys gali būti naudojamas ne tik medžioklės metu.

Termovizorius - kas tai?

Termovizoriai – tai įrenginiai, gebantys vizualizuoti infraraudonosios spinduliuotės intensyvumo pasiskirstymą paviršiuje. Jie yra skirti pamatyti gyvūną ar žmogų per atstumą bet kuriuo paros metu. Jau vien pavadinimas apibūdina šią priemonę, nes sudarytas iš dviejų angliškų žodžių – „thermo“ – šiluma, „vision“ – vaizdas. Tokios įrangos ekrane matoma objekto (pvz. žvėries) spinduliuojama šiluma, kuri skleidžiama infraraudonaisiais spinduliais. Prietaisas gali "matyti" iki vieno kilometro atstumu ir metro tikslumu. Tad naktinio matymo prietaisai tikrai gali labai praversti medžioklės metu.

Termovizoriai medžioklei – kokie jie?

Termovizoriai yra naktinio matymo prietaisai, kurie iš dalies panašūs į žiūronus. Jis reikalingas medžioklei. Tačiau gali būti naudojamas ir kitiems tikslams.

Tokie prietaisai yra įvairiausių rūšių, kurie skiriasi savo galia, matymo atstumu ir kitomis techninėmis savybėmis. Tad norint išsirinkti termovizorių vertėtų peržiūrėti specifikacijas. Tačiau visus termovizorius sieja keli privalumai. Vienas jų yra tas, kad tai yra labai lengvas įrenginys, kuris telpa į kišenę. Kitas svarbus privalumas toks, jog termovizoriaus baterija leidžia ilgą laiką naudotis šiuo prietaisu, nes suvartoja itin mažai energijos. Be abejonės, kiekvienas termovizorius puikiai atlieka savo funkciją – parodo šilumą skleidžiančius objektus, nustato, kokiu atstumu jis yra ir t. t. Šiuolaikiniai termovizoriai yra patvarūs ir ilgaamžiai, tad galima drąsiai įsigyti ir naudoti.

Kadangi termovizorių yra tikrai nemažai ir jie visi turi itin geras technines savybes, tai pasakyti, kuris termovizorius yra pats geriausias yra tikrai sudėtinga. Todėl, kad reikėtų atsižvelgti į tai, ką medžiojate ar kokiems kitiems tikslams jis bus naudojamas. Tačiau galima būtų išskirti tokius prekinius ženklus – Pulsar ir Infiray. Tai ne tik aukštos kokybės, bet ir vieni populiariausių termovizorių medžioklei, kuriuos labai mėgsta medžiotojai.

Termovizoriaus panaudojimo galimybės gana plačios, tokie prietaisai tinka ne tik medžioklei, bet ir ekstremalioms situacijoms. Vienas iš tokių atvejų – kai žmogus ar daugiau žmonių yra dingę be žinios ir jie ieškomi įvairiose vietose, pvz., miške. Atvirose teritorijose tai galima padaryti ypač greitai – tiesiog reikalingi itin geri naktinio matymo prietaisai, kuriais būtų aptikti dingę žmonės. Termovizorius parodo, kur ir kokiu atstumu yra šilumą skleidžiantis objektas ar objektai, tad tai leidžia per trumpesnį laiką rasti ir išgelbėti kiekvieną, ar tai būtų žmogus, ar gyvūnas. Taip pat tokie prietaisai naudojami ieškant žmonių ir jų augintinių apleistuose pastatuose arba po griuvėsiais, pvz., po sprogimo ar po žemės drebėjimo. Su atitinkamo galingumo termovizoriais gelbėtojai išgelbsti nemažai žmonių. Tad šie prietaisai be galo naudingi ir pravartūs daugeliui.

Termovizorių kainos

Termovizoriaus kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, o (termovizoriniai taikikliai gali būti dar brangesni). Tačiau kainos tokios skirtingos, nes vieni naktinio matymo prietaisai turi ne tik daugiau funkcijų, o kiti mažiau, bet ir esminės funkcijos yra geresnės ar mažiau geros. Taip yra, pvz., su aptikimo atstumu: paprastesnio termovizoriaus aptikimo astumas yra 675 m, o geresnio ir brangesnio termovizoriaus aptikimo atstumas yra 1818 m – o tai daugiau nei pusė, tad toks prietaisas yra žymiai galingesnis, nors ir kainuoja daug daugiau. Taip pat yra ir su kitomis techninėmis savybėmis.

Kad ir kokios būtų termovizorių kainos – žinokite, jog verta juos įsigyti internetu. Todėl, kad šitaip iš tiesų geriau ir net pigiau. Prekės aprašyme pateikiama visa informacija, privalumai, techniniai duomenys ir, žinoma, kaina.

Geriausias termovizorius – tik Hobiocentro el. parduotuvėje! Galite išsirinkti iš plataus asortimento sau tinkamiausią naktinio matymo prietaisą ir ne tik – dar yra įvairiausių aksesuarų ir detalių skirtų termovizoriams, kurie itin praverčia medžioklės metu. Taip pat yra ir žymiai patobulintų termovizorių, kurie kartu yra ir taikikliai, kolimatoriai. Tad rinktis tikrai turite iš ko.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti