Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Taikymosi lazdos

Medžioklėje reikalingas ne tik šautuvas, bet taip pat būtinas peilis ir tinkama apranga. Tačiau dažnu atveju labai praverčia taikymosi lazdos. Juk norisi kuo tiksliau nusitaikyti ir tikrai pataikyti! Tai itin gera priemonė, nes ji lyg atrama su kojomis. Atrėmus šaunamąjį ginklą galima ilgesnį laiką būti nusitaikiusiam, bet tuo pačiu nepavargti ilgai laukiant taikinio.

Taikymosi lazda pritaikoma įvairiems tikslams, skirtingiems ginklams. Jų yra įvairiausių rūšių, pvz., dvikojės, trikojės, ant juosmens. Gaminamos iš tvirtų, patvarių ir ilgaamžiškų medžiagų. Komfortiškam nešiojimui tokios lazdos gali būti sulankstomos. Tad tikrai neužima daug vietos. Taikymosi lazdos turi reguliuojamo aukščio funkciją, tad galima pritaikyti pagal savo ūgį arba sumontuoti pagal tai, kokia pozicija bus medžiojama, pvz., atsiklaupus.

Komfortiškam ir taikliam medžiojimui skirtos taikymosi lazdos gali kainuoti tikrai nedaug. Pačių paprasčiausių lazdų kainos prasideda nuo daugmaž dešimties eurų, o brangiausios taikymosi lazdos kaina siekia kiek daugiau nei porą šimtų eurų. Taip kad yra pasirinkimas. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti – taikymosi lazda Blaser Carbon Stick V2.0. Ši lazda ypatinga tuo, kad ji tinka net ir sudėtingoms situacijoms, ypač patogi ir veikia itin intuityviai. Taip kad vertėtų peržvelgti savo poreikius ir tokių lazdų technines specifikacijas, kad galima būtų išsirinkti sau tinkamiausią priemonę.

Atramos medžioklei, t. y. taikymosi lazdos, turi būti iš tiesų labai kokybiškos. Būtent tokias rasite hobiocentras.lt el. parduotuvėje. Taip pat čia pamatysite didelį prekių asortimentą, kuris skirtas vien medžioklei: ginklai (šautuvai, peiliai), apranga (kelnės, striukės, batai, termo rūbai, pirštinės ir kiti aksesuarai). Taip kad, jei ruošiatės į medžioklę ir kažko ieškote – tai tuomet viską galite rasti mūsų parduotuvėje!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti