Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
Dugno tipas
Spalva
Filtras

Pripučiamos valtys

Pripratę prie komforto ir pačių geriausių sprendimų? Pageidaujate to paties ir žvejybos metu? Tuomet pripučiamos valtys turėtų tapti Jūsų pasirinkimu! Ir ne veltui, nes tai yra populiariausios valtys – jas pasirenka ir žvejai, ir turistai, ir net gelbėtojai. Viena iš priežasčių yra ta, kad ją lengva transportuoti, vežtis automobilio bagažinėje ar net pernešti nepravažiuojamose vietose (pvz., kalnuose).

Kiekvienas gali sau išsirinkti tokią, kuri labiausiai tiks, patiks ir atitiks visus reikiamus poreikius. Tad galėsite mėgautis norimomis vandens pramogomis itin patogiai ir saugiai. Tačiau, kad iš tiesų būtų šitaip vertėtų gerai apgalvoti, o kokia guminė valtis gali būti tinkamiausia būtent Jums? Juk pripučiamos valtys sudaro didelį asortimentą. Įvairovės gausa leidžia rinktis ne tik pagal technines specifikacijas, bet ir pagal gamintoją, paskirtį, net ir pagal spalvas!

Geriausios guminės valtys – kokios jos ir kaip išsirinkti?


Jau tikriausiai nusprendėte, kad Jums reikalinga valtis? Tad ketinate tokią įsigyti, taip? Ir, savaime aišku, tai turėtų būti pripučiama valtis. Todėl dabar pagalvokite, ką su valtimi darysite? Suprantama, jog plaukiosite, bet turima omenyje, kokia būtų jos paskirtis? Tarkim, žvejosite. Puiki pramoga, ypač turint valtį. Tačiau, iš karto išnyra kitas klausimas – o kiek žmonių būtų vienu metu Jūsų valtyje? Geras klausimėlis, tiesa? Tikriausiai daug kas jau spėjo pagalvoti apie draugų kompaniją... Tačiau užkietėję žvejai yra vienišiai ir mėgsta žvejoti visiškoje vienumoje susiliejant su tyla ir gamta... Štai čia atsiranda šekspyriška dilema – būti ar nebūti – rinktis vienvietę valtį ar keturvietę, o gal dvivietę ar šešiavietę? Kol galvojate (o gal jau žinote, kiek asmenų plaukios?) vertėtų sužinoti statistinius duomenis. Žvejybai dažniausiai pasirenkama mažesnė pripučiama valtis (vienvietė ar dvivietė), o štai pramogoms ar šeimos iškyloms reikia didesnės – kurioje tilptų daugiau žmonių ir, žinoma, daiktų. Tačiau reikėtų turėti omenyje, jog kuo didesnė valtis, tuo ji sunkesnė.

Kitas kriterijus, darantis įtaką pasirinkimui yra konstrukcija. Žvejybai skirtos guminės valtys yra tvirtesnės, pagamintos iš patvaresnių medžiagų ir turi kietą dugną, kad galima būtų atsistoti valtyje. Štai laisvalaikiui dažniausiai pasirenkami lengvesni ir paprastesni variantai. Pastarasis pasirinkimas vertas dėmesio, jei galvojate, jog teks neštis valtį ir iškylauti gamtoje su artimaisiais plaukiojant vandens telkinyje. Tačiau, jei rimtai ketinate užsiimti žūkle, tuomet turėkite omenyje, jog tokia valtis yra ne tik stabilesnė, bet ir sunkesnė, ypač jei dar pritvirtinamas variklis.

Kadangi valtis savaime neplaukia, tai kaip ketinate plaukti? Irkluoti? Ar naudotis varikliu? Beje, gali būti abu šie variantai. Tiesiog vertėtų žinoti, jog ne kiekviena pripučiama valtis gali būti su varikliu. Tam turi įtakos ir pati valties konstrukcija. Todėl dar prieš renkantis turėtumėte žinoti, ar norėsite patys irkluoti, ar norėsite variklio, ar jų abiejų. Į komplektaciją įeina irklai, bet variklis dažniausiai pasirenkamas. Dar gi svarbus momentas – variklio svoris, tai priklauso nuo variklio, bet kuo galingesnis variklis, tuo jis sunkesnis. Tad vertėtų pasidomėti, kokie varikliai tinkami konkretiems guminių valčių modeliams.

Spalva ir dizainas. Kaip gi be šito, ar ne? Jei rimtai, tai tikrai verta į tai atsižvelgti. Vien dėl to, kad saulėtą vasaros dieną tamsios spalvos valties paviršius gali įkaisti ir tai gali būti nemalonu. Todėl vertėtų rinktis šviesesnių atspalvių pripučiamas valtis. Kita vertus, jei planuojama medžioti, tuomet, žinoma, pasirenkamos tamsios spalvos guminės valtys. Taip pat būna ir spalvų kombinacijos. Štai, jei ketinate plaukioti su vaikais, tai žinokite, jog vaikams labai patiktų spalvota valtis. Gal tai nėra labai svarus argumentas valties pasirinkimui, bet tikrai neprošal turėti omenyje.

Dar yra nemažai kriterijų, į kuriuos būtina atsižvelgti, plačiau pasidomėti ir būtinai peržiūrėti technines specifikacijas. Taip pat pravartu pasikonsultuoti su specialistais, kokios guminės valtys yra geriausios atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir lūkesčius. Beje, galima peržvelgti ir gamintojus, jų modelių ypatybes.

Pripučiamos valtys – įvairiausios ne tik pagal paskirtį, bet ir pagal gamintoją ir tipą.
Vienas iš geriausių tipų skirtų žvejybai yra RIB tipo valtys. Jos taip pat tinka ir sportui, nes gali išvystyti labai didelį greitį. Taip pat turi nemažai puikių techninių savybių.
Taip pat gali būti ir įprastesnių tipų ar net universalių. Vienas iš tokių yra Gala pripučiamos valtys. Tiks ir pradedančiajam žvejui, ir poilsiui gamtoje. Beje, kitos itin populiarios yra Kolibri ir Aqua valtys. Iš tiesų patikimos ir stabilios.
Tačiau norint dar geresnio modelio, galima rinktis kurį nors modelį iš Dulkan valčių. Jos pasižymi tuo, jog turi tikrai nemažai privalumų. Be to, šias valtis renkasi net ir gelbėtojai(!), nes joje telpa nemažai sunkiasvorių krovinių (kiek tiksliai – priklauso nuo modelio). Jos kokybė aukščiausio lygio ir, žinoma, tai yra ilgaamžiška valtis.
Pasiūloje – nemažai ir kitų gamintojų, prekinių ženklų valčių modelių, kurie skiriasi savo techninėmis savybėmis, privalumais, matmenimis, paskirtimi ir net dizainu, spalvomis. Tad pasirinkimas iš tiesų platus, dėl ko kiekvienas gali ieškoti ir rasti tai, ko reikia žvejybai, sportui ar turizmui.

Geriausios guminės valtys – tik Hobio centre! Čia išsirinksite Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį valties modelį.

Pripučiama valtis – kokia kaina?


Paskirtis ir dydis – vieni iš esminių banginių, kurie daro įtaką kainai. Kaip ir kodėl?

Visos guminės valtys skirstomos į tai, kaip jos bus naudojamos, pvz., žvejybai ar pramogoms. Todėl, kad žvejojimui skirtos valtys turi tvirtesnę konstrukciją ir gaminamos iš storesnių, patvaresnių medžiagų. To reikia norint užtikrinti tikrai geras sąlygas žvejams. Juk gaudyti žuvis, tai ne šiaip sau sėdėti? Dėl to, naujos, žvejybai tinkamos, valties kaina gali būti didesnė nei, pvz., paprastiems pasiplaukiojimams skirtos pripučiamos valties kaina, kurioje, beje, negalima būtų stovėti, nes dugnas nėra kietas. Tačiau, bet kokiu atveju, visos Hobio centro pasiūloje esančios valtys yra pagamintos iš itin kokybiškų medžiagų, tad kokybė užtikrinta!

Valties dydis, jos matmenys ir, žinoma, kiek asmenų telpa į ją. Be to, dar būna taip, jog yra vietos daiktadėžei. Tad, kuo didesnė guminė valtis, tuo jos kaina didesnė. Ypač, jei dar yra papildomų privalumų. Asortimente yra vienvietės, dvivietės, trivietės ir keturvietės bei šešiavietės pripučiamos valtys. Būtent dėl asmenų skaičiaus ir skiriasi kaina, nes kuo daugiau vietų valtyje, tuo ji didesnė ir brangiau kainuoja. Kuo mažiau vietų turi valtis, tuo mažesnė ir kaina.

Savaime aišku, jog būna ir daugiau ypatybių, dėl kurių valties kaina gali svyruoti. Tačiau tai jau priklauso nuo konkretaus modelio. Tad tiesiog verta peržiūrėti pateikiamą valties informaciją, apsvarstyti savo poreikius, galimybes ir išsirinkti guminę valtį, kurią naudosite savo laisvalaikio pramogoms!

Norisi tuoj pat išplaukti? Ne problema! Todėl, kad galima pasinaudoti lizingu, juk tokia galimybė leidžia žymiai greičiau pradėti mėgautis vandens pramogomis turint valtį!

Pildykite svajones ir norus kartu su Hobio centru!


PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti