Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Klijai, hermetikai, dažai, valikliai

Nepriekaištingo baltumo jachtos, kateriai, kiti laivai ir valtys. Kaip tai įmanoma? Ar kada susimąstėte? Turbūt galvojate, kad tai yra kaip ir su mašinomis. Pvz., kai automobilis paliktas automobilių plovykloje yra iki tokio lygio išblizginamas, jog atrodo kaip naujas. Savininkas net neatpažįsta savo transporto priemonės, nes jos išvaizda primena naujutėlaitį automobilį. Tikriausiai manote, kad šitaip sugeba tik specialistai? Na, jie tikrai gali. Tačiau, juk esmė slypi specialiose priemonėse, kurias gali įsigyti kiekvienas žmogus. Taip yra ir su vandens transportu. Tiesiog yra naudojami profesionalūs valikliai ar dažai, klijai, hermetikai. Todėl, kad laivui ir valčiai prireikia ne tik valančių, bet ir kitų produktų, kad toks transportas atrodytų lyg naujas ir būtų prailgintos jo eksploatacinės savybės.

Profesionalūs produktai yra labai kokybiški, jie pagaminti iš specialių medžiagų, dėl kurių, pvz., valikliai puikiai išvalo, o hermetikas tobulai užsandarina, klijai labai gerai suklijuoja. Tačiau visos šios priemonės yra pritaikytos tik atitinkamiems vandens transportams. Turima omenyje, pvz., vieni skirti tik plastikinėms jachtoms ar kateriams, o kiti produktai skirti tik guminėms valtims.

Vertėtų įsidėmėti vieną svarbų dalyką – reikėtų daryti taip kaip pateikta instrukcijoje, jei iš tiesų norite pasiekti norimų rezultatų. Pavyzdžiui, klijai, kurie skirti klijuoti valtį iš PVC medžiagos, naudojami tuomet, kai klijuojami paviršiai yra švarūs. Paruošus paviršių (išvalius) kruopščiai ruošiamas mišinys – atsižvelgiant į instrukcijoje pateiktas proporcijas. Tepama tik per nurodytą laiką (ne ilgiau!) ir leidžiama išdžiūti (atitinkamą laikotarpį). Dar gali prireikti pašildyti klijuojamas vietas prieš pat suspaudžiant, bet tai jau priklauso nuo klijų. Jei nesilaikysite to, kas pateikta instrukcijoje, tai neverta tikėtis, kad kažką suklijuosite. Tačiau, jei viską darysite pagal taisykles, tai rezultatai Jus tikrai pradžiugins.  

Viskas, ko gali prireikti Jūsų vandens transportui – galite rasti Hobio centre! Čia rasite aukščiausios kokybės priemones, pvz.: klijai, hermetikai, dažai, valikliai ir kiti produktai. Beje, visa tai itin prieinama kaina! Tad Jūsų laivas ar valtis spindės švara, išsilaikys patvarumas ir ilgaamžiškumas!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti