Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Batai medžioklei

Batai medžioklei
149,00 € (su PVM)
Puiki apsauga nuo šalčio (+5°C/-50°C) 40% lengvesni nei PVC ar guminiai botai 100% nepralaidūs vandeniui: nėra siūlių Akrilo/vilnos vidinis pamušalas: šiltas ir greitai džiūstantis Raišteliu reguliuojamas bato viršus
Batai medžioklei
149,00 € (su PVM)
Puiki apsauga nuo šalčio (+5°C/-50°C) 40% lengvesni nei PVC ar guminiai botai 100% nepralaidūs vandeniui: nėra siūlių Akrilo/vilnos vidinis pamušalas: šiltas ir greitai džiūstantis Raišteliu reguliuojamas bato viršus

Tvirtai žingsniuoti net nežiūrint po kojomis, kad ir koks paviršius bebūtų – tokie yra Hobiocentro batai medžioklei! Su jais galima medžioti ir nebijoti jokių paviršių!
Avalynė medžiotojui yra labai svarbi. Todėl ji turi būti labai patogi ir patvari. Taip pat medžiokliniai batai turi būti dar ir labai tvirti. Dėl to, jog medžiojama miškuose ar kitose vietose, kur žemės paviršius tikrai nėra lygus ir tuo labiau nėra malonus vaikščiojant. Tad būtina, kad tokių batų padas būtų itin tvirtas ir stabilus, tuo pačiu dar komfortiškas ir lengvas žmogui. Kadangi medžioklės metu orai būna patys įvairiausi, tai ir avalynė turėtų būti pritaikyta bet kokiam orui. Dėl to itin svarbu, jog būtų atsparumas vandeniui ir egzistuotų „ventiliacija“ – kad pėdos ir kojos „kvėpuotų“. Taip pat nemažiau svarbus yra pado lankstumas, nes šitaip patogiau ir lengviau vaikščioti.

Avalynė medžioklei – asortimentas, kuris patiks kiekvienam

Hobiocentras.lt el. parduotuvėje yra itin platus labai kokybiškos avalynės asortimentas. Tai yra skirtingų rūšių batai, kurie skirti medžioklei. Vieni iš tokių – guminiai botai iki kelių. Jie gaminami iš natūralios gumos, yra sustiprintos vietos aplink pėdą ir pirštus. Dėl ko tokia avalynė suteikia didesnį užtikrinimą ir pasitikėjimą medžiotojui. Šitaip galima tvirtai eiti ir galvoti tik apie laimikio sumedžiojimą, bet ne apie tai, kaip daryti kiekvieną žingsnį, kad nebūtų galimybės nugriūti ar išsinarinti pėdą... Taip pat yra ir kitų rūšių. Medžiokliniai batai gali būti ir su užtrauktuku ar su raišteliais, įvairių ilgių, pvz., iki kelių, iki blauzdos pusės ar tik šiek tiek virš pėdos. Be to, tokia avalynė tinkama ne tik medžioklei, bet ir žygiams. Todėl, kad puikiai tinka vaikščiojimui bet kokiais paviršiais ir bet kokiomis oro sąlygomis.Absoliučiai visi batai medžioklei iš Hobiocentro asortimento yra labai greitai išperkami. Todėl, kad ne tik kokybė, bet ir komfortas labai patinka daugeliui. Taip pat ir kaina yra itin priimtina. Juk tai gera kaina už aukšto lygio kokybę. Tad belieka išsirinkti sau labiausiai patinkančius ir žygiuoti į medžioklę!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti