Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
Kalibras
daugiau... mažiau
Kulkos svoris
daugiau... mažiau
Pradinis greitis
m/s m/s
Greitis m/s (100 m)
m/s m/s
Energija J (0 m)
J J
Energija J (100 m)
J J
Šratų diametras
Šratų kiekis
Kiekis pakuotėje:
Filtras

Šaudmenys

Medžioklėje pagrindinį vaidmenį atlieka ginklas. Dažniausiai tai medžioklinis šautuvas. Jam, žinoma, reikalingi šaudmenys. Juk šaunamasis ginklas be kulkų kaip automobilis be degalų. Kokio kalibro – priklauso nuo ginklo tipo ir medžiojamo žvėries rūšies.

Tačiau labai svarbu, kad šovinių kokybė būtų išties puiki. Juk nesinorėtų, kad negerai parinkti šaudmenys pridarytų pokštų medžiotojams, ar ne? Pvz., netinkama kulka gali išgąsdinti žvėrį, jis tikriausiai net nukristų, bet jis nebūtų užmuštas, o jau atsikėlęs žvėris gali būti kaip reikiant supykęs. Medžiotojams tai galėtų būti nepavydėtina situacija...

Šioje parduotuvėje itin platus pasirinkimas: kulkytės, signaliniai šoviniai ir medžioklei skirti šaudmenys. Tad galite išsirinkti atsižvelgdami į savo poreikius ir norimus sumedžioti gyvūnus. Pavyzdžiui, jei norėsite medžioti kanopinius ir vidutinio dydžio žvėris, tai galite rinktis Vulkan kulkas. Kitas pavyzdys – Oryx kulkos, kurios puikiai tinka stambių žvėrių medžiojimui ir tuo pačiu nesugadina mėsos. Yra ir kitų gamintojų kulkų, tereikia peržiūrėti savybes ir paskirtį – kokios kulkos kokiems gyvūnams yra tinkamiausios.

Šoviniai – kokia kokybės kaina?


Šoviniai skirti medžioklei yra įvairiausių rūšių. Skirtingų kalibrų ir kitų techninių specifikacijų. Tai viena iš priežasčių, kodėl šaudmenų kaina yra didesnė ar mažesnė. Kita priežastis – žinoma, kokybė. Hobiocentras.lt asortimente yra tik aukštos kokybės išskirtiniai šoviniai. Tačiau kaina nėra tokia aukšta. Kulkų kainos svyruoja nuo vieno euro iki poros eurų. Tad tai yra tikrai geras kokybės ir kainos santykis.

Šioje (Hobiocentras.lt) el. parduotuvėje galima išsirinkti ne tik kulkas, bet ir ginklus – įvairių tipų šautuvus ir peilius. Taip pat įvairiausius aksesuarus ir aprangą skirtą medžioklei, pvz., termo drabužiai. Čia yra viskas Jūsų pomėgiams – apsilankykite ir raskite sau tinkamiausias prekes!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti