Filtras -
Kaina
Gamintojas
Ašies ilgis
AG
daugiau... mažiau
Cilindrų skaičius
Filtras

Benzininiai valčių varikliai

Užkietėjusiems žvejams ir didelio greičio mėgėjams geriausia rinktis galingas valtis! Tokiose yra benzininiai valčių varikliai. Todėl, kad tik jie leidžia išvystyti didžiulį greitį ir skrieti per bangas ilgus atstumus. Tad belieka išrinkti geriausią variklį savo valčiai!

Benzininis valties variklis – ką vertėtų žinoti?


Kaip jau buvo minėta – greitis ir galia. Tai yra vieni iš pagrindinių privalumų. Todėl, kad techninės savybės tokios, jog valtis turi visas galimybes sparčiai plaukti.

Dažniausiai benzininiai valčių varikliai yra pakabinami, nors būna ir kitų. Hobio centro asortimente yra skirtingų gamintojų pakabinami valčių varikliai: Tohatsu, Mercury, Yamaha, Suzuki, Evinrude, Selva. Tai įvairių galingumų (arklio galių), funkcionalumų ir įvairių techninių specifikacijų varikliai, kurie pritaikomi skirtingų modelių valtims.

Todėl vertėtų žinoti, kokį variklį rinktis savo valčiai. Juk jiedu neparduodami kartu vienoje komplektacijoje, o atskirai. Tad prieš perkant, būtina pasidomėti, ar yra valties ir variklio suderinamumas. Tai įmanoma lyginant technines dokumentacijas ir / ar konsultuojantis su specialistais. Žinotina, jog tai be galo svarbu tam, kad nebūtų sugadinta valtis ir variklis. Jei vienas iš jų mažesnis / silpnesnis, o kitas atvirkščiai – didesnis / stipresnis, tuomet jie netinka vienas kitam. Pavyzdžiui, didesnei valčiai per silpnas variklis greitai suges, jis tiesiog perkais, „neištemps“. Jeigu benzininis valties variklis per daug galingas mažai valčiai, tuomet ji taps nestabili. Todėl reikalinga pusiausvyra, taip sakant – kad „atitiktų kirvis kotą“. Principas toks, kad kuo didesnė valtis – tuo daugiau galios turi turėti benzininis valties variklis.

Dar yra du dalykai, kurie tiesiogiai susiję su varikliais. Tai yra valties valdymas ir velenas. Valtis gali būti valdoma rankena arba vairu, bet pastarasis būna tik didesnėse valtyse. Kita vertus, su rankena net patogiau ir geriau suvaldyti valtį. Velenas – itin svarbus, tiksliau jo matmenys, nes veleno ilgis turi būti toks kaip ir valties. Todėl būtinai sutikrinkite veleno ir variklio techninius duomenis.

Beje, turėkite omenyje, kad ne tik valtis gali būti sunkesnė, jei didesnė, bet ir variklis gali būti sunkus, jei yra galingas. Tai svarbu, jei planuosite pramogas, nes gali tekti nešti ar vežti valtis, variklius. Tad gali būti sunkoka. Kitas dalykas, kad net ir transportuoti gali būti sudėtinga, nes, jei valtis yra itin didelė ir sunki, tai turi būti ir atitinkamas transportas, kuriuo bus įmanoma pervežti.

Varikliai valtims – kokia kaina?


Benzininiai valčių varikliai sudaro didelį asortimentą, tad yra iš ko parinkti savo valčiai geriausią motorą už atitinkamą kainą. Pakabinamo variklio kaina priklauso nuo AG ir funkcijų. Dažniausiai yra taip, jog kuo galingesnis variklis (kuo daugiau arklio galių), tuo jis daugiau kainuoja. Tačiau, jei reikia paprastesnio variklio mažesnei valčiai – tuomet tokio variklio kaina žymiai mažesnė. Tad, kad ir kokį variklį pasirinksite iš Hobio centro pasiūlos, galite būti užtikrinti – tai tikrai kokybiška įranga! Todėl galėsite mėgautis savo laisvalaikiu – ar tai būtų žvejyba, ar sportinis plaukimas, ar tiesiog pasiplaukiojimai tyrinėjant gamtą, ar pramogaujant su draugais.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti