Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Peilių galąstuvai

Eiti į medžioklę be peilio – neįmanoma, juk jis iš tiesų labai reikalingas. Tačiau toks peilis turi būti labai aštrus. Kiekvienas medžiotojas prieš eidamas medžioti privalo gerai užaštrinti peilį, o geriausiai užaštrina tik aukštos kokybės peilių galąstuvai.

Su peilių galąstuvais galandami įvairios paskirties peiliai: medžiokliniai, virtuviniai, kišeniniai ir net dantyti. Tokie įrankiai gaminami tam tikrų formų ir iš specialių medžiagų, dėl ko yra pagreitinamas ir efektyvinamas galandinimo procesas. Tad su tokiu įrankiu galima per itin trumpą laiką užaštrinti peilį su malonumu, nes tai lengva ir paprasta. Tiesiog būtina pasirinkti tokį galąstuvą, kuris tiktų žmogui (kad būtų patogus) ir atitiktų galandamo įrankio (pvz., peilio) savybes. Todėl, kad yra galąstuvai, su kuriais galima ir kirvį galąsti, o yra tokie, kurie skirti tik peiliams arba tik žirklėms. Tad verta atkreipti dėmesį į paskirtį.

Kaip jau minėta, galąstuvai gaminami ne tik peiliams galąsti, bet ir kitiems aštriems įrankiams, pvz., kirviams, žirklėms. Jų būna itin daug įvairių rūšių, skirtingo stiprumo. Tokių priemonių asortimente – formų ir dydžių įvairovė. Taip kad iš tiesų yra iš ko rinktis. Tik verta atsižvelgti į tai, kokie yra poreikiai, naudojimo dažnumas ir galimybės. Pvz., didesnis galąstuvas užima daugiau vietos nei rankinis, tad nešiotis su savimi nelabai patogu. Dažniausiai toks įrankis pastatomas, kad stabiliai stovėtų ir tinkamai atliktų savo funkcijas. O štai mažesni gali būti pernešami ir naudojami bet kur ir bet kada.

Galąstuvai peiliams – kokia kaina?


Peilių galąstuvas iš tikro labai reikalingas įrankis – ne tik medžiotojui, bet ir namų šeimininkei. Juk su buku peiliu nieko neatpjausi. Tad galandinimo priemonė itin svarbi buityje ir medžioklėje. Geriausia rinktis tokį galąstuvą, kuris būtų rankinis. T. y. tilptų į delną ir juo būtų lengva naudotis. Dar geriau, jei tai profesionalus peilių galąstuvas, nes toks yra aukšto lygio kokybės ir tarnauja itin ilgai. Tačiau kiekvieno įrankio kaina skiriasi.

Renkantis tokią priemonę, vertėtų nuspręsti, kur jis bus naudojamas – t. y., kokius peilius ruošiamasi galąsti ir kaip dažnai tai bus daroma. Jeigu medžiojate ir ketina daugokai galąsti, tai tuomet reikalingas profesionalus peilių galąstuvas. Toks, žinoma, yra brangesnis. Tačiau, jei tokia priemonė reikalinga tik karts nuo karto ir tik namie – tai tuomet paprastesni ir pigesni galąstuvai peiliams bus kaip tik. Tai gali būti rankinis įrankis ir jo kaina būna itin maža, pvz., apie 5 ar 15 eurų. Pasirinkimas iš tiesų nemažas, tad galima išsirinkti sau tinkamiausią peilių galąstuvą atsižvelgiant į formą, dydį, medžiagas. Tiesiog reikėtų peržiūrėti savybes ir kaip veikia ši priemonė bei nepamiršti pasižiūrėti, kokia kaina. Taip pat verta palyginti kainas. Tik šitaip galima išsirinkti geriausią peilių galąstuvą savo reikmėms.

El. parduotuvėje hobiocentras.lt yra nemažas įvairiausių prekių asortimentas, kuris skirtas ne tik medžioklei, bet ir namams. Viena iš tokių – peilių galąstuvai, kurie yra itin kokybiški, juos gamina patikimi gamintojai, o pasirinkimas tikrai nemažas. Tad tiek medžiotojas, tiek namų šeimininkė gali išsirinkti sau tinkamiausią galąstuvą peiliams atsižvelgiant į kainą, matmenis, formas, paskirtį ir net spalvas(!). Juk kiekvienas gamintojas stengiasi, kad prekė atitiktų pirkėjo lūkesčius.

Prireikus papildomų dalių, pvz., galandinimo juostelių – taip pat galite jas įsigyti šioje parduotuvėje. Jei ieškosite gero peilio medžioklei – tuomet nedvejodami apsilankykite medžioklinių peilių kategorijoje, nes pasirinkimas tikrai maloniai džiugina. Taip pat yra įvairiausi multifunkciniai įrankiai, kurie labai reikalingi ne tik medžioklei, bet ir iškyloms, išvykoms ir kitiems poreikiams.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti