Filtras -
Kategorijos
Gamintojas
Serija
Bendras laivo ilgis
m m
Plotis, m
m m
Grimzlė, m
m m
Variklio tipas
Maks. variklis
AG AG
Svoris tuščio laivo, kg
kg kg
Kuro bako talpa, L
L L
Gėlo vandens talpa, L
L L
Maks. žmonių
Kategorija
Filtras

Kateriai

Patinka skrieti per bangas? Tuomet Jums reikia galingo katerio!

Plaukimas kateriu – tai puikus būdas smagiai leisti laisvalaikį ant vandens. Galima žvejoti ar tiesiog ramiai plaukioti ir mėgautis kraštovaizdžiais. Tačiau, linksmiausia, savaime aišku, plaukti itin greitai. Juk tai ir yra pati svarbiausia katerio funkcija – galingi varikliai, dėl kurių išsivysto didžiulis greitis, tad iš tolo atrodo, lyg skrenda vandens paviršiumi.

Katerių iš tiesų yra nemažai, dėl to iš pradžių gali atrodyti, jog sudėtinga išsirinkti. Tačiau žymiai lengviau rinktis savąjį „numylėtinį“, kai yra žinoma, kokia veikla norėsis užsiimti: ar tiesiog žuvį gaudyti, ar dideliu greičiu prasilėkti, o gal poilsiauti su nakvyne kateryje?

Kateriai pardavimui – rūšys ir privalumai

Kateriai – tai yra motorinės valtys, kurios greitai lekia vandens paviršiumi. Toks vandens transportas yra kelių rūšių. Hobio centro pasiūloje yra įvairiausių kiekvieno poreikiams: atviri greitaeigiai laivai, kateriai su kajute ir net žvejybiniai. Kokio reikia būtent Jums? Priklauso nuo norų ir poreikių.

Pramoginiai kateriai su kajute ar be jos. Tokie itin komfortiški, nes yra viskas, ko reikia geram poilsiui. T. y.: patogios sėdimos vietos, stalas, gaminimui skirta įranga, televizorius, dušas ir kiti patogumai. Taip pat gali būti saulės vonioms skirta erdvė katerio priekyje. Savaime aišku, jog visi šie privalumai priklauso nuo modelio, kai kurie turi daugiau privalumų, kai kurie mažiau. Tačiau kitas svarbesnis kriterijus yra varikliai, jų galia, nes nuo to priklauso, kokį greitį išvystys kateris. Taip pat ir kitos techninės specifikacijos, kurios yra individualizuotos, tad jas peržiūrėti galite pasirinkę konkretų modelį.

Žvejybiniai kateriai – labiau tinkantys žūklei. Tad žvejotojams toks pasirinkimas tikrai geriau nei valtis, nes greičiau plaukia. Be to, šitaip patogiau ištraukti žuvį, nes yra tam skirta vieta. Taip pat yra kur sudėti daiktus, o sėdimos vietos yra itin patogios.

Jūriniai kateriai – skirti plaukti jūroje tiek adrenalino ir greičio mėgėjams, tiek ir mėgstantiems žvejoti. Toks vandens transportas turi itin gerus variklius, o katerio našumas nepriekaištingas. Kateriai gali būti plastikiniai ar aliuminiai. Tiek vieni, tiek kiti yra itin kokybiškai pagaminti. Tad galima net neabejoti, jog panaudotos aukščiausios klasės medžiagos, atliktas profesionalus darbas, ištestuota ir patikrinta. Taip pat atitinka visus techninius reikalavimus ir saugos standartus.

Kateris ypatinga kaina

Kateris – puikus transportas pramogoms, poilsiui ir tiesiog žvejojimui. Tačiau vertėtų žinoti, jog atsižvelgiant į poreikį ir galimybes gali skirtis katerio kaina. Todėl, kad paprastesnių ir mažesnių katerių kaina gali būti mažesnė, o didelių ir prabangių – didesnė. Pvz., žvejybiniai dažniausiai yra maži ir komfortiški, o jau poilsiui gali būti su kajute ir įvairiais patogumais, inovatyviais sprendimais ir prabanga, tad automatiškai tokie kateriai yra didesni ir savaime aišku – brangesni.

Taip kad kateriai pardavimui gali būti įvairiausi. Taip pat yra nauji ir naudoti kateriai. Ypač, jei dar neturėjote katerio, tai tuomet geriau įsigyti naudotą. Šitaip sužinosite, kokio iš tikro norėsite, kai ateis laikas pirkti naują.

Kateris – kad ir kokį išsirinktumėte – jis turėtų atitikti Jūsų poreikius ir, žinoma, Jums patikti!

Hobio centras – tam, kad išsipildytų Jūsų poilsio svajonės!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti