Filtras -
Kategorijos
Kaina
Gamintojas
Dugno tipas
Spalva
Filtras

Valtys

Kokia gi žvejyba be valties? Net sudėtinga įsivaizduoti, ar ne? Tačiau žvejojimas nėra tik laisvalaikis, kurio metu pagaunamos žuvys. Tai dar ir buvimas pačiu su savimi susiliejus su gamta, lyg savotiškas meditavimas. Kita vertus, juk ne visada šitaip. Dažnu atveju itin smagiai leidžiamas laikas kartu su draugų kompanija ar šeima plaukiojant valtimi. Ne tik žuvaujama, bet ir tyrinėjami kraštovaizdžiai, stebima fauna ir flora ar tiesiog leidžiamas laikas plaukiant pasroviui. Visa tai galima daryti, bet tik su itin kokybiška valtimi. Todėl, kad tai užtikrina saugumą ir tikrai gerą laiko praleidimą. Ar jau turite valtį? Dar ne? Tuomet verta pradėti geriausios valties paieškas! Beje, ilgai neteks ieškoti, nes ji jau čia – didelėje Hobio centro pasiūloje. Tiesiog reikėtų išsirinkti tokią valtį, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius!

Valtys žvejybai ir ne tik


Valčių asortimentas yra iš tiesų didžiulis, tad dažnam žmogui iškyla klausimai dėl pasirinkimo. Kokią valtį rinktis? Kuri geresnė? Patikimesnė? Patvaresnė? Saugesnė? O gal geriau ta, kuri yra lengvesnė ir galima lengvai transportuoti? Į šiuos ir į kitus klausimus lengviau atsakyti, kai žinote savo poreikius ir tikslus, t. y. kokiai veiklai Jums reikalinga valtis? Ką ketinate veikti? Žvejoti ar skrieti per bangas savo malonumui? Gal tik paplaukioti?

Sudėtingiausia būna, kai žmogus dar nežino, ką veiks su valtimi – žvejos ar tiesiog plaukios... Ar vienas, o gal norės pramogauti su kompanija... Todėl tokiu atveju geriau rinktis universalią, pvz., Gala valtį. Šios valtys pripučiamos. Tai dviejų metrų ilgio motorinio tipo valtis, kurios dugnas yra plokščias, su lentelėmis. Į komplektaciją įeina ne tik valtis, bet ir kojinė pompa, valties transportavimo krepšys ir, žinoma, irklai, taip pat ir kiti būtini daiktai. Šios valtys, galima sakyti, klasikinės dėl praktiškumo ir elegantiško dizaino (galima rinktis iš spalvų kombinacijų!). Itin paprasta transportuoti, nes yra lengvos – tik 20 kg ir greitai surenkamos. Tad puikiai tiks ir šeimai – norint pailsėti gamtoje, ir pradedančiajam žvejui.

Renkantis valtį būtina atsižvelgti į tai, kiek žmonių plaukios valtimi. Pvz., dvivietė valtis nelabai tiktų, jei norėtumėte žvejoti keturiese. Tad pasiplaukiojimams ir žūklei su kompanija geriau tinka žvejybinė valtis Dulkan. Tai nemažai privalumų turinti valtis. Jau daug ką pasako vien tai, kad ją naudoja gelbėtojai įvairioms gelbėjimo operacijoms. Tad ji tikrai labai kokybiška ir ilgaamžiška. Pagamintos valtys yra itin gerai tikrinamos. Techninės savybės leidžia talpinti į valtį pakankamai daug svorio turinčius krovinius. Kiek būtent – priklauso nuo modelio, pvz., į pripučiamą valtį Dulkan 420 DZ pro telpa 6 asmenys, o keliamoji galia net 900 kg.

O štai norint plaukti dideliu greičiu – labiausiai tiktų Rib tipo valtys (RIB boats – rigidinflatableboat). Tai leidžia ypatingos techninės savybės (viena iš tokių yra maža masė). Šių valčių konstrukcija yra unikali, užtikrina ne tik greitį, bet ir stabilumą, tad vandens sportui kaip tik. Itin standus, kietas dugnas, didesnė apsauga nuo potvynių – tai tik dalis privalumų.

Taip pat yra ir kitų labai gerų valčių, pvz.: Kolibri, Aqua ir kt. Itin patikimos ir stabilios, tik iš labai kokybiško PVC pagaminto Europoje. Dėl savo privalumų yra itin populiarios. Tinkančios įvairiems poreikiams.

Jeigu vis tiek lieka abejonių dėl pripučiamų, tuomet pasirinkimui – aliuminės valtys. Jos tvirtos ir kietos, bet jas sudėtingiau pervežti. Todėl, kad kuo sunkesnė valtis, tuo didesnis transportas turi būti. Kiekviena valtis, kad ir kokia bebūtų, turi savų privalumų ir techninių savybių.

Guminės valtys puikiai ne tik žvejybai ir sportui, bet ir turizmui. Daugeliui stebėti gamtą ir mėgautis kraštovaizdžiais žymiai maloniau plaukiant valtimi, nes visiškai kitokie vaizdai nei būnant krante, o jau kiek daug gražių nuotraukų galima padaryti(!).

Ar žinojote, kad valties spalva turi įtakos Jūsų pasibuvimui gamtoje? Tad rinkdamiesi valtį atsižvelkite į spalvą. Tai ne dėl grožio, bet dėl praktiškų dalykų. Jei planuojate plaukioti vasarą, tai turėkite omenyje, jog saulės spinduliai gali labai įkaitinti valtį, ypač, jei ji yra tamsios spalvos ir būnama vandenyje ilgą laiką. Tokiu atveju žmonėms esantiems valtyje gali būti nemalonu. Žymiai geriau, kai valtis yra baltos spalvos arba tiesiog šviesių atspalvių, tuomet ji neįkaista. Kita vertus, pvz., medžiotojams gali prireikti tamsios spalvos valties dėl maskavimosi. Tačiau, jei turite vaikus, su kuriais planuojate dažnai plaukioti valtimi (ir nebūtinai vasarą), tuomet galite rinktis spalvotas valtis. Mažiesiems nuotykių ieškotojams tikrai patiks plaukti valtimi, kuri yra, pvz.: raudona, mėlyna, žalia ar kelių spalvų.

Rinkitės valtį, kuri tiktų ir patiktų! Iš plataus asortimento tikrai išsirinksite tą – vienintelę, kuri labiausiai atitiks Jūsų pomėgius ir poreikius. O dėl kokybės galima nesijaudinti, nes visos Hobio centro valtys yra aukščiausio lygio!

Geriausios valties kaina


Valtis žvejybai ar pramogoms – kad ir kokią pasirinksite – vertėtų įsidėmėti, jog kiekviena skiriasi savo techninėmis specifikacijomis, turi savų, išskirtinių, privalumų. Todėl valčių kainos yra skirtingos. Be to, yra ir tokių valčių, kurios parduodamos su visa komplektacija, dėl to tokios valties kaina gali būti kitokia nei, pvz., tokios pačios tik be jokių priedų. Tačiau visų valčių (guminių, Rib, aliumininių ir kt.) kokybė yra tikrai gera, tad kainos ir kokybės santykis įtikinamas.

Geriausios pripučiamos valtys žvejybai (ir ne tik!) atitinkančios Jūsų poreikius itin gera kaina – tik iš Hobio centro!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti