Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Elektroninės laivo stabilizavimo sistemos

Zipwake yra švediška įmonė, kuri specializuojasi laivų stabilizacijos sistemų kūrimu. Šios sistemos yra skirtos mažinti laivo svyravimus ir padidinti kelionės komfortą jūroje. Zipwake stabilizacijos sistema yra pritaikyta kateriams ir jachtoms.

Pagrindinė Zipwake sistemos ypatybė yra jos dinaminis reguliavimas. Sistema naudoja trim tab tipo stabilizatorius, kurie yra montuojami laivo šone. Šie stabilizatoriai gali judėti į aukštyn ir į apačią, valdant laivo pasvirimą ir svyravimus.

Zipwake sistema naudoja pažangią elektroniką ir jutiklius, kurie nuolat stebi laivo judėjimą. Pagal gaunamus duomenis sistema greitai ir automatiškai reguliuoja stabilizatorių padėtį. Tai leidžia efektyviai kompensuoti bangavimą ir padeda išlaikyti laivą stabilų bei išvengti nepatogumų kelionės metu.

Be dinaminio reguliavimo, Zipwake taip pat suteikia galimybę rankiniu būdu valdyti stabilizatorius, leidžiant jūrų entuziastams pasirinkti tinkamą stabilizacijos lygį pagal savo pageidavimus arba konkrečias navigacijos sąlygas.

Zipwake yra viena iš įmonių, kuri įnešė naujovių laivų stabilizacijos srityje, ir jos sistemos yra populiarėjančios tarp motorinių katerių ir jachtų savininkų, siekiančių pagerinti kelionės komfortą ir saugumą jūroje.

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti