Elektriniai valčių varikiai

Nemažai žmonių, kurie be galo myli gamtą, mėgsta joje būti ir puikiai suvokia, jog ją reikia tausoti ir saugoti. Todėl net žvejojimui renkasi gamtai draugiškas valtis. Tai tokios, kurios turi elektrinius variklius.

Beje, ar žinojote, kad yra tokie vandens telkiniai, kuriuose draudžiama plaukioti su valtimi, kurios variklis – benzininis. Tačiau leidžiama plaukioti su elektrinius variklius turinčiomis valtimis! Kaip gi gerai, kad yra tokie varikliai ir valtys, ar ne?

Elektrinis variklis – kokie privalumai?


Privalumų tikrai yra! Tam tikrais atvejais net daugiau pranašumų palyginus su kito tipo varikliais.

Tyla. Veikia žymiai tyliau nei benzininiai varikliai. Tad gamtos fotografams verta rinktis būtent tokius variklius. Gyvūnai neišsigąs ir juos galima bus kuo puikiausiai nufotografuoti! Taip pat ir žvejoti gerai, nes kaip sakoma, jog ir žuvų nereikia gąsdinti.

Taupymas. Todėl, kad nereikia mokėti už kurą. Tereikia pakrauti bateriją. Galima visiškai nesijaudinti dėl to, jog gali tekti užstrigti ežero ar kito telkinio viduryje dėl pasibaigusios baterijos. Tikrai ne! Dėl to, kad elektrinis variklis turi įkrovos led indikatorių, kuris leidžia organizuoti kelionės atstumą ir laiką.

Lengvumas ir funkcionalumas. Tokie varikliai lengvesni. Juos galima sulankstyti, kad tilptų į bagažinę. Taip pat yra Led indikatorius, paprastas valdymas ir kiti privalumai, bet reikėtų jau žiūrėti atskirai kiekvieno variklio specifikacijas, nes jie skirtingi.

Elektriniai varikliai yra patvarūs ir tvirti, užtikrinantys komfortišką ir ilgaamžišką naudojimą. Tad kiekvienas vandens pramogų mėgėjas teigiamai įvertina elektra varomą valtį.

Svarbiausias privalumas – jos šis variklis nekenkia gamtai! Ir, žinoma, galima džiaugtis tyliu ir ramiu plaukimu, taip pat ir mėgautis nuostabiais gamtos vaizdais!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis elektrinį variklį?

Iš pradžių – apsvarstykite, kokie yra Jūsų poreikiai? Kokią valtį turite / turėsite? Kokiems tikslams (veiklai) ją naudosite? Atsakymai leis greičiau išsirinkti variklį.

Verta žinoti, jog reikėtų parinkti savo valčiai atitinkamą variklį. Dėl to, kad ne visi varikliai tinkami visoms valtimis. Geriausia būtų peržiūrėti tiek variklio, tiek valties technines dokumentacijas. Taip pat verta dar pasikonsultuoti su specialistais. Juk jie žino geriau ir gali rekomenduoti tai, kas labiausiai tiks pagal Jūsų poreikius!

Hobio centro pasiūloje yra skirtingų gamintojų įvairių modelių elektriniai valčių varikliai: Minn Kota, Motorguide, Haswing, Epropulsion, HK, Runos. Tad tikrai galima išsirinkti sau tinkamiausią!

Tačiau, valtis, kurių variklis yra elektrinis, netiks, jei norima labai greitai plaukti, nes toks variklis nėra labai galingas. Todėl tai labiau tinka mažesnėms, lengvesnėms valtims, kurių paskirtis – pasiplaukiojimai su draugų kompanija ar šeima. Taip pat ir pradedantiesiems žvejams.

Elektrinis valties variklis – kokia kaina?


Kaip ir valčių yra skirtingų, taip ir variklių valtims yra įvairiausių. Jų kaina irgi. Tad reiktų žiūrėti, kokia Jūsų valtis ir kokie Jūsų poreikiai, galimybės.

Geriausi elektriniai valčių varikliai – tik iš Hobio centras! Kodėl? Čia aukščiausia kokybė ir itin gera kaina! Be to, galima įsigyti variklį su akcija! Taip pat galite rasti ne tik elektrinį valties variklį, bet ir valtį ir viską, ko gali prireikti žvejybai!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti