Filtras -
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Filtras

Ginklų dėklai

Pagrindinis
79,00 € (su PVM)
Minkštas ginklo dėklas 1 ilgam šautuvui. Ypač erdvus ir turi 3 išorines kišenes kasetėms ir kitiems priedams. Reguliuojamas pečių dirželis. Medžiagos: •Išorė: 100% patvarus nailono audinys•Vidus: padengtas 100%...
Pagrindinis
49,00 € (su PVM)
Minkštas ginklo dėklas 1 ilgam ginklui su odiniais aptaisais. Tinka daugeliui įvairiems ginklams: šautuvai, pneumatiniai ginklai, airsoft ir kt. Reguliuojamas pečių dirželis. Medžiagos: •Išorė: 40% medvilnė, 30%...

Ginklų dėklai: Saugumas ir Stilius Jūsų Ginklams

Suteikite savo ginklams aukščiausio lygio saugumą ir išskirtinį stilių su mūsų ginklų dėklais. Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo įvairių tipų ir dizaino ginklų dėklų, kurie ne tik užtikrins jūsų ginklų saugumą, bet ir pabrėžs jų unikalumą.

Aukštos Kokybės Medžiagos

Mūsų ginklų dėklai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios apsaugo nuo įbrėžimų, dulkių, drėgmės ir kitų neigiamų veiksnių. Šių deklų ilgaamžiškumas yra garantuotas, leisdamas jums rūpintis savo ginklais be jokio susirūpinimo.

Dizainas su Stiliumi

Mūsų ginklų dėklai ne tik užtikrina saugumą, bet ir įkvėpia stilių. Modernūs ir funkcionalūs dizainai suteiks jūsų ginklams ypatingą išvaizdą, o reguliuojamos detalės užtikrins universalų pritaikymą skirtingiems ginklų tipams.

Universalus Praktiškumas

Ar turite šautuvą, pistoletą ar šaltą ginklą? Mūsų asortimente rasite "ginklų deklus", kurie puikiai tiks skirtingiems ginklų tipams. Jų universalus pritaikymas ir patogumas užtikrins, kad jūsų ginklai būtų ne tik saugūs, bet ir lengvai pasiekiami.

Pirkite Ginklų Dėklus Saugiai Internetu

Užsakykite ginklų dėklus internetu mūsų patogioje elektroninėje parduotuvėje. Mes garantuojame saugų apmokėjimą, greitą pristatymą ir aukštą klientų aptarnavimo lygį. Investuokite į geresnį ginklų saugumą su mūsų Ginklų Dėklais jau šiandien!

PlačiauRodyti mažiau

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti