Motorinė jachta Galeon 300 FLY

Motorinė jachta Galeon 300 FLY

„Galeon“ modelis, pavadintas 300 FLY, prisijungė prie trečiosios kartos serijos 2014 m. vėlyvą pavasarį. Šis kompaktiško dydžio "Flybridžas" buvo sukurtas nuo nulio, kad pasiūlytų puikų valdymą ir stabilumą bet kokiomis oro sąlygomis. Tiek korpusas, tiek denis pagaminti naudojant infuzijos technologiją, kuri padeda sumažinti svorį, pagerinti laivo našumą ir degalų sąnaudas.
Dinamiška išorė aiškiai atitinka  šiuolaikinio dizaino tendencijas, apibrėžtas trečiosios kartos „Galeon Yachts“ asortimente su plačiais langais ir įmantriomis savybėmis. Viršutinis denis lengvai pasiekiamas įmontuotais plačiais laipteliais, jame yra vairavimo konsolė su multifunkciniu suoliuku, kuris dar labiau praplečia didelį saulės denio plotą.
Keleiviai tikrai pasinaudos patogiai suplanuota kabina, kurioje bus tiek stacionarus suoliukas, tiek išlankstoma sėdynė – puikiai tinka saulės vonioms. Pagrindinį denį užima nemaža kajutė ir virtuve, o vairavimo konsolė pakelta į priekį.
Vidaus apdaila gali būti kelių skirtingų dizainų, įskaitant ąžuolo ir riešutmedžio, su daugybe skirtingų pasirinkimų, kuriuos klientas gali pasirinkti atskirai. Apačioje svečių laukia dvi dviaukštės kajutės ir vonios kambarys su dušu. Galimi tiek vienas, tiek du benzininiai arba dyzeliniai varikliai.

Specifikacijos

 Bendras ilgis 10.40 m
 Plotis 2.99 m
 Grimzlė 0.72 m
 Kuro bakas 415/600 L
 Gėlo vandens bakas 200 L
 Žmonių kiekis 8/9
 CE Kategorija C/B
 Maksimalus variklis 400 AG

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti