Motorinė jachta Galeon 375 GTO

Motorinė jachta Galeon 375 GTO

Ši ypatybių kupina motorinė jahta atkreipia dėmesį kiekvieno  uosto praeivio! Ketvirtosios kartos Galeon motorinių jachtų dizainas yra įkvėptas  GTO serijos skonio. Žemo profilio, tobulų proporcijų ir sportiškų akcentų dėka jis išsiskirs bet kurioje prieplaukoje ar uoste.
Sukurtas kartu su Tony Castro dizaino studija, 375 panaudoja dešimtmečius sukauptą „Galeon“ laivų statybos patirtį, naujoves ir sukuria tikrai išskirtinį modelį, kuris 2022 m. papildė GTO asortimentą. Greitas žvilgsnis į stulbinančią išorę atskleidžia tris sritis, kurios kovoja dėl dėmesio. Pirma, jis turi nuostabų dviejų dalių stiklinį stoglangį virš vairo stoties, jis greitai atidaromas, atidengdamas pagrindinį denį ir leisdamas lengvai pasiekti laivapriekio sritį.
Antroji staigmena priekyje yra didelė, U formos poilsio zona su kaklo atramomis, kuri greitai virsta tinkama saulės terasą ir kurioje tilps šeši keleiviai. Galiausiai turime kabinos zoną su atlenkiamomis platformomis priekiniu ir dešiniuoju bortu, kurie gali būti modifikuojami į terasas virš vandens.
375 GTO leidžia atidaryti ne tik stoglangį, bet ir šoninius bei dešiniojo borto langus, kad būtų geresnė ventiliacija ir būtų galima pajusti  plaukimo greitį. Dviejų atspalvių vairo konsolėje gali būti įrengti trigubi ekranai, skirti stebėti našumą, navigaciją ir žuvų paiešką vienu metu, o sėdynės ir ratas reguliuojami elektra – išmaniai!

Specifikacijos

 Bendras ilgis 11.50 m
 Plotis 3.65 m
 Grimzlė 1,1 m
 Kuro bakas 1500 L
 Gėlo vandens bakas 200 L
 Žmonių kiekis 12
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 3x300 3x450 AG

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti