Motorinė jachta Galeon 425 HTS

Motorinė jachta Galeon 425 HTS

425 HTS atitinka „Galeon 485“ motorinės jahtos koncepciją, kur pagrindinis denis yra sausa zona, apsaugota nuo triukšmo stiklo durų ir langų kombinacija. Tai taip pat leidžia įrengti šildymą ir oro kondicionavimą, o tai yra sveikintina daugelyje klimato sąlygų.
Aptakios linijos ir agresyvus profilis leidžia lengvai pamiršti tikrąją jachtos prigimtį, kur funkcionalumas ir komfortas visada bus svarbesni. Tokios funkcijos kaip platūs šoniniai deniai, leidžiantys lengvai pasiekti laivapriekį bet kokiomis oro sąlygomis.
Išorėje stiklo arba anglies tipo elektra valdomas stoglangis puikiai dera su dideliais šoniniais langais abiejose pusėse, kurie nusileidžia į denį, o denio durys gali atsidaryti aukštyn ir užtikrinti geresnį vėdinimą – išradingai!
Po deniu svečių laukia salonas, du miegamieji ir du vonios kambariai. Savininko apartamentai yra viduryje laivo ir užima visą jachtos plotį, todėl yra neįtikėtinai daug tūrio. Galimi keli individualūs interjero dizainai ir du variklių galingumo pasirinkimai.

Specifikacijos

 Bendras ilgis 13.46 m
 Plotis 3.84 m
 Grimzlė 1.09 m
 Kuro bakas 950 L
 Gėlo vandens bakas 450 L
 Žmonių kiekis 10
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 2x225 2x430AG

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti