Motorinė jachta Galeon 435 GTO

Motorinė jachta Galeon 435 GTO

„Galeon Yachts“ pristatė didžiulę turistinių motorinių jachtų liniją, pilną ypatybių, kurios derina prabangą ir apdailą. 435 GTO yra pasižymintis aptakiais kontūrais ir universaliu erdvės paskirstymu laive, kuris tikrai išsiskirs bet kuriame uoste.
Siluetas yra aiškus pripažinto 375 GTO evoliucija su dar agresyvesnėmis linijomis ir akį traukiančiomis detalėmis, pritaikytomis dviejų atspalvių išorėje. Įspūdingame šoniniame profilyje yra viso ilgio korpuso langai ir iš dalies įstiklinti balkonai, o kapitono kabina yra apsupta stiklo, kad vaizdas būtų 360° kampu.
Dėl papildomos erdvės laive dvi pagrindinės lauko zonos subalansuotos poilsiui arba pramogoms su draugais. Kabinoje yra užpakalinis suoliukas, kuris gali slysti į priekį ir būti nukreipiamas priešingomis kryptimis, o užpakalinėje kabinos zonoje galima pastatyti stačiakampį stalą, skirtą pietauti lauke. Ištraukite ištraukiamą skėtį nuo saulės, kad papildomai apsaugotumėte nuo saulės ir pasiūlykite savo svečiams taip reikalingą atokvėpį atšiauriomis oro sąlygomis. Užkietėjęs žvejys įvertins šešis meškerykočių laikiklius, sumontuotus ant stogo.

Specifikacijos

 Bendras ilgis 13.65 m
 Plotis 5.91 m
 Grimzlė 1.0 m
 Kuro bakas 2000 L
 Gėlo vandens bakas 300 L
 Žmonių kiekis 14
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 2x600 2x500AG

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti