Motorinė jachta Galeon 485 HTS

Motorinė jachta Galeon 485 HTS

485 HTS prisijungė prie nuostabios trečiosios kartos „Galeon“ modelių asortimento su nuostabiu, stulbinančiu dizainu. Šis į sportą orientuotas atviro denio modelis skirtas užtikrinti aukštą manevringumą ir jaudinantį plaukimą, kartu išlaikant išskirtinį komforto lygį. 485 HTS išdėstymas buvo sukurtas taip, kad būtų patogu ir erdvi gyventi.
Pagrindiniame denyje yra U formos minkštasuolis, baras ir vairavimo pultas su dvigubomis sėdynėmis. Kabinos zoną užima sofa ir deginimosi terasa, o ją galima atskirti ištraukiamomis stiklinėmis durimis. 
Apatiniame denyje į vidų prasiskverbia daug natūralios šviesos su didelėmis stiklinėmis lubomis virš vairavimo vietos ir dideliais stoglangiais. Komfortas ir patogumas nebuvo pamiršti: pagrindinėje kajutėje, esančioje laivo viduryje, yra vonios kambarys, kuris suteikia daugiau privatumo. Svečių kajutė  turi tiesioginį išėjimą į bendras patalpas: virtuvę, holą ir papildomą vonios kambarį. Pasinaudokite dideliu hidrauliniu garažu - platforma, kad galėtumėte sutalpinti visus asmeninius vandens pramogų reikmenis, įskaitant valtis bei vandens motociklus.

Specifikacijos

 Bendras ilgis 14.98 m
 Plotis 4.18 m
 Grimzlė 0.82 m
 Kuro bakas 2x600 L
 Gėlo vandens bakas 450 L
 Žmonių kiekis 12
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 2x300/ 2x440 AG

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti