Kateris Parker 660 Weekend

Kateris PARKER 660 open

Parker 660 Weekend- Patogumas, komfortas, kokybė!

Parker 660 Weekend idealiai tinka šeimai, norinčiai praleisti savaitgalį prie vandens kartu su žvejyba. „Parker 660 Weekend“, kurio korpusas yra toks pat kaip ir 660 Pilothouse, paveldėjo tokias pačias jūrinio saugumo savybes. Jo „V“ formos korpusas suteikia komfortą plaukioti bet kokiomis  oro sąlygomis ir saugiai bei greitai atvykti į uostą. „Parker 660 Weekend“ kabina yra didesnė nei „Parker 660 Pilothouse“ kabina siūlo papildomą dvivietę miegamąją vietą, todėl gali miegoti keturi žmonės. Kruopščiai suprojektuota virtuvė (su kriaukle, sandėliuku ir šaldytuvo bei viryklės įrengimo galimybe), atskira kabina su bio tualetu, keturių vietų stalas, taip pat didelis stogo langas. Denio erdvė yra pakankamai didelė U formos suoliukui, o kartu yra gera vieta pramoginiai žvejybai.
Parker 660 Weekend siūlo originalų dizainą, optimalų komfortą ir aukštos kokybės įrangą, kad plaukiojimas būtų dar malonesnis.
Standartinė įranga
Denio apšvietimas, denio dušas, vidinės užuolaidos (priekinis stiklas, galiniai ir šoniniai langai), lanko volas, įlipimo kopėčios, vėdinimas ir LED apšvietimas salone, stiklo valytuvas, triumo siurblys, 40 l gėlo vandens bakas, galinis suoliukas, stalas salone , panoraminis stogas, atidaromi šoniniai langai, meškerės laikikliai po perėjimais.
Pasirinkimų sąrašas
Papildoma kabinos sėdynė, apdailos ąselės, kabinos skydas, sulankstomas Bimini stogas, priekinis Maxwel priekinis stiklas, galiniai šoniniai suoliukai, pagalvėlės galiniams suolams, FLEXITEAK denis, WEBASTO šildymo sistema, laivapriekio privairavimas, viryklė, šaldytuvas, strypų laikikliai, iliuminatoriai, stogo skydas, bio tualetas, šoninio tinklo volelis, 


Specifikacijos

 Bendras ilgis 7.70 m
 Plotis 2.55 m
 Grimzlė 0.38 m
Svoris be variklių 1150 kg
 Kuro bakas 140 L
 Gėlo vandens bakas 40 L
 Juodo vandens bakas 40 L
 Žmonių kiekis 7
 CE Kategorija c
 Maksimalus variklis 200 AG
 Aukštis be aksesuarų 2.7 m
 Korpuso ilgis 7.00 m
 Aukštis virš vandens linijos 2.32 m

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti