Kateris Parker 750 Cabin Cruise

Kateris PARKER 750 Cabin Cruise

Parker 750 Cabin Cruise

Parker 750 Cabin Cruiser yra pirmasis naujojoje Parker Boats linijoje. Ši nauja serija turi sportinio katerio dizainą su puikiomis plaukimo savybėmis.
Naujasis revoliucinis GRP laminuotas naujosios valties korpusas buvo specialiai sukurtas dideliam greičiui, išlaikant sklandų plaukimo komfortą. Geros formos korpusas  leidžia pasiekti iki 35 mazgų greitį su 150 AG pakabinamu varikliu ir 45 mazgų greitį su 250 AG varikliu.
Keturi žmonės gali patogiai miegoti salone, du ant sofos priekyje. Vairinės skyriuje stalas gali būti nuleidžiamas, kad būtų galima miegoti dar dviem asmenims. Laive įrengta atskira kajutė su bio tualetu ir praustuvu rankoms, virtuvės zona su virykle, kriaukle ir šaldytuvu. Kabinos išplanavimas su daugybe daiktadėžių. Galinė atvira kabina suteiks daug gerų pojučių tiems, kurie mėgsta dideliu greičiu sėdėti lauke. Kaip įprasta, „Parker“ prekės ženklas išorinė vairavimo padėtis siūloma kaip papildoma įranga. Po „Parker 750 Cabin Cruiser“ sekė „Parker 750 Day Cruiser“, kuris turi atvirą kabiną ir labai yra sportiško dizaino.

customer care.png

Specifikacijos

 Bendras ilgis 8.00 m
 Plotis 2.55 m
 Grimzlė 0.39 m
Svoris be variklių 2000 kg
 Kuro bakas 230 L
 Gėlo vandens bakas 40 L
 Juodo vandens bakas 40 L
 Žmonių kiekis 7
 CE Kategorija c
 Maksimalus variklis 300 AG
 Aukštis be aksesuarų 2.55 m
 Korpuso ilgis 6.45 m
 Aukštis virš vandens linijos 7.00 m

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti