Kateris Parker 800 Cruiser

Kateris PARKER 800 CRUISER

Parker 800 Cruiser kapitono kabina yra svarbiausia didelio, funkcionalaus ir sėkmingo dienos kruizinio laivo ir savaitgalio laivo dalis! 800 Cruiser turi tokį patį kabinos išdėstymą ir dydį, kaip ir jo didžioji sesuo 850 VOYAGER Cruiser, ir jis daugiausia skirtas dieninių kruizinių laivų rinkos kreiserių segmentui.

Kapitono kabina yra didelė, lanksti ir funkcionali, o gultai ir sėdynės yra atsuktos į maudymosi platformą. Po deniu yra daug vietos ir patogumo dienos išvykoms ir savaitgalio išvykoms. 800 Cruiser gali miegoti keturi žmonės, o po deniu yra didelis, erdvus tualetas. Klientas nusprendžia, ar įrengti valtį vienos dienos ar savaitgalio išvykoms.

Mes ir toliau kūrėme savo sėkmingą koncepciją su optimizuotu dviejų pakopų korpusu, integruotu variklio laikikliu ir giliu V formos dugnu. Vairavimo charakteristikos, sportinės savybės ir komfortas yra svarbiausias dienos kruizinių ir savaitgalinių laivų prioritetas. Šio tipo pakopos korpusas su integruotu variklio laikikliu pašalina beveik visą obliavimo slenkstį, sumažina variklio galios poreikį, padidina didžiausią greitį ir pagerina degalų sąnaudas.


Specifikacijos

 Bendras ilgis 8.60 m
 Plotis 2.7 m
 Grimzlė 0.45 m
Svoris be variklių 2500 kg
 Kuro bakas 230 L
 Gėlo vandens bakas 100 L
 Juodo vandens bakas 40 L
 Žmonių kiekis 8
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 300 AG
 Aukštis be aksesuarų 2.3 m
 Korpuso ilgis 8.00 m
 Aukštis virš vandens linijos 1.85 m

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti