Kateris Parker 800 Weekend

Kateris PARKER 800 Weekend

Parker 800 Weekend

Formos ir funkcionalumo derinimas
Parker 800 Weekend, be jokios abejonės, yra labai modernus ir elegantiškas kateris. Parker 800 Weekend korpusas paveldėjo savo kilmę iš gilių V formos Parker briaunų, kurios užtikrina puikų valdymą jūroje ir stabilų ir sausą plaukimą bet kokiomis oro sąlygomis. Atsižvelgiant į biudžetą ir reikalingą naudojimą, šis kateris gali būti komplektuojamas su laivagalio arba pakabinamais varikliais. Įrengtas Mercury Verado 200 AG arba Mercury Diesel QSD 2,8 220 AG arba Mercruiser MCM 4,3 MPI su Alpha 1 pavara, Parker 800 Weekend gali pasiekti 30 mazgų greitį. Aukštus šonus lydi daugybė griebtuvų, kurie užtikrina puikų saugumą judant denyje. Denio dušas yra sujungtas su savaime nusausinančiu deniu, kuris palengvina nusiprausimą po dienos žvejybos. Parker 800 kabinoje yra erdvus interjeras (tilps iki šešių žmonių) su šviesia, gerai vėdinama erdve su panoraminiais vaizdais. Patogumą laive užtikrina gerai suplanuota virtuvė, kurioje yra daug rakinamų spintelių. Taip pat yra atskira kabina su bio tualetu, praustuvu ir dušu.
Parker 800 Weekend yra labai erdvus tokio dydžio laivas ir idealiai tinka šeimoms, norinčioms mėgautis ir žvejyba, ir kruizinėmis atostogomis.
Standartinė įranga
Rankinis bio tualetas su juodu rezerviniu vandens baku, 40 l gėlo vandens bakas, 240 l degalų bakas, 49 l ISOTHERM šaldytuvas, WALLAS viryklė, stoglangis, atidaromi šoniniai langai, priekinė spintelė, užuolaidos.
Pasirinkimų sąrašas
Išorinė vairavimo padėtis, papildomas priekinio stiklo valytuvas, priekinio stiklo apliejiklis, apdailos ąselės, virtuvės spintelės, stumdomas stogas, priekinis Maxwel langas, nuotolinio valdymo pultelis, denio dušas, šoniniai suoliukai, pagalvėlės galiniams suoliukams, WEBASTO šildymo sistema, kranto elektros lizdas, karštas vanduo bakas, švartavimosi varikliukas, prožektorius, papildoma baterija su selektoriaus jungikliu, 

customer care.png

Specifikacijos

 Bendras ilgis 8.50 m
 Plotis 2.90 m
 Grimzlė 0.38 m
Svoris be variklių 2550 kg
 Kuro bakas 230 L
 Gėlo vandens bakas 40 L
 Juodo vandens bakas 40 L
 Žmonių kiekis 6/7
 CE Kategorija B/C
 Maksimalus variklis 200AG
 Aukštis be aksesuarų 2.80 m
 Korpuso ilgis 7.50 m
 Aukštis virš vandens linijos 2.42 m

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti