Kateris Parker 920 Explorer

Kateris PARKER 920 Explorer

920 Explorer MAX skirtas dienos išvykoms, savaitgaliams ant vandens ir ekskursijoms

920 Explorer MAX turi tokią pat priekinės  pilotų kabinos dizainą kaip ir jo seserinis kateris 790 Explorer ir gali būti sumontuotas taip, kad suteiktų visus patogumus, kurių reikia nakvynei kateryje, įskaitant minkštą stogą, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti saulėtą dieną. 
Laivagalio denis yra daug didesnis nei konkuruojančių laivų, o denio plotas yra didesnis nei mūsų didžiausias dieninis kateris 850 Voyager. Jokia kita pilotų kabina negali pasiūlyti tiek sėdimų vietų, erdvaus stalo ir gultų laivagalio denyje kaip 920 Explorer MAX.
Laivo galiniame denyje taip pat yra 150 litrų ledo dėžė. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip žuvų bakas.
Laivagalio denio baldai yra moduliniai, todėl kiekvienas klientas gali pasirinkti, kuriuos modulius jis nori montuoti. Modulius taip pat galima bet kada perkelti ir išimti iš laivagalio denio, kad liktų dar daugiau vietos žvejybai ar kitoms pramogoms.

920 Explorer MAX gali būti naudojamas kaip žvejybinis ar transportavimo kateris.

Laivagalio denis nuo laivagalio platformos yra atskirtas vandeniui nepralaidžiomis durimis, todėl galite plaukti atbuline eiga į bangas, ir bangos neskalaus laivagalio denio. Užpakalinė platforma yra erdvi ir yra daug vietos vaikščioti iš kairės į dešinįjį bortą. Laivagalio denis šiame segmente yra neprilygstamas pagal dydį. Įprasti tokio dydžio katerių laivagalio denio matmenys yra apytiksliai: 4 m2. „920 Explorer MAX“ laivagalio denis yra 33 % didesnis, o bendras plotas – 5,3 m2.
Laivagalio denyje yra visos jungiamosios detalės.
Naudodami modulinę sistemą per kelias minutes galite labai paprastai perkonfigūruoti savo žvejybos katerį į patogią turistinį katerį su socialiniu ir patogiu laivagalio deniu, skirtu visai šeimai.

Korpusas, komfortas ir degalų ekonomija

Mes ir toliau kūrėme sėkmingą korpuso koncepciją, sukurtą 790 Explorer, ir sukūrėme 920 Explorer MAX su visiškai nauju ir optimizuotu dviejų pakopų korpusu, su integruotu variklio laikikliu ir giliu V formos korpusu. Padidėjęs šios valties ilgis ir svoris, palyginti su 790 Explorer, suteikia dar didesnį komfortą, sumažina variklio galios poreikį, padidina maksimalų greitį ir pagerina degalų sąnaudas.

Vienas arba du pakabinami varikliai

Tradicinis laivų rinkos suvokimas yra toks, kad ilgesniems nei 9 metrai laivams optimaliam veikimui reikia dviejų pakabinamų variklių  dėl neįmantrių, prastai subalansuotų ir senamadiškų korpuso konstrukcijų.
Dėl gerai subalansuoto korpuso ir itin modernios dviejų pakopų korpuso technologijos 920 Explorer MAX pasižymi aukštu našumu su vienu pakabinamu varikliu.
Toliau nurodyti varikliai galimi su 920 Explorer MAX:
Mercury V8 400AG maks. greitis su lengva apkrova Apytiksl. 41 mazgas
2 x Mercury V8 200AG maks. greitis su lengva apkrova Apytiksl. 43 mazgai
Standartinis bako tūris yra 230 litrų
Galite užsisakyti papildomą 230 litrų baką, kurio bendras degalų tūris yra 460 litrų

Specifikacijos

 Bendras ilgis 10.40 m
 Plotis 2.80 m
 Grimzlė 0.40 m
Svoris be variklių 3050 kg
 Kuro bakas 460 L
 Gėlo vandens bakas 100 L
 Juodo vandens bakas 40 L
 Žmonių kiekis 8/10
 CE Kategorija C/B
 Maksimalus variklis 500 AG
 Aukštis be aksesuarų 2.7 m
 Korpuso ilgis 9.20 m

Video apžvalga

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti