Kateris Parker Monaco 110

Kateris PARKER MONACO 110

Šis dizainas sujungia erdvų katerio išdėstymą su naujausiais pakabinamais varikliais. Šie pakabinami varikliai  yra labai veiksmingi ir turi puikų kainos ir kokybės santykį, pasižymi našumu ir lengvu svoriu, palyginti su vidiniais varikliais. 
Naujas ir unikalaus dizaino saulės gultas dengia pakabinamus variklius, o tai sumažina triukšmo lygį keleiviams. Sėdynė / gultas gali slysti į priekį, padidinant kabinos plotą, ir į priekį, kai reikia pakreipti variklius aukštyn.
Interjeras yra lygiavertis bet kurio klasikinio katerio išdėstymui ir daugeliu atžvilgių yra geresnis. Jame yra 2 geros kajutės ir vonios kambarys su atskiru viso dydžio dušu. Pagrindiniame denyje yra didelė svetainės zona ir virtuvė su gėrimų aušintuvu, į kurią galima patekti iš kabinos. Apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant tinkamą atmosferą, kad gyvenimas būtų lengvas ir malonus.
Laive yra tiek stiklinis stumdomas stogas, tiek kitas slankiojantis drobinis stoglangis virš kabinos zonos.
Kitos svarbios savybės yra vairo durys, dažniausiai matomos didesniuose laivuose, ir retos viršutinės durelės, leidžiančios lengvai įlipti į valtį iš prieplaukos krantinės.
Galimas platus pakabinamų variklių asortimentas, paprastai 150 AG arba 300 AG pora, užtikrinanti didelį greitį ir išsamus papildomos įrangos sąrašas. Apskritai labai aptakus modernus dizainas, praktiškas ir funkcionalus už kainą, kuri jus nustebins ir pradžiugins.


Specifikacijos

 Bendras ilgis 11.70 m
 Plotis 3.65 m
 Grimzlė  0,48 m
Svoris be variklių 6400 kg
 Kuro bakas 700 L
 Gėlo vandens bakas 200 L
 Juodo vandens bakas 78 L
 Žmonių kiekis 10
 CE Kategorija B
 Maksimalus variklis 2x350 AG
 Aukštis be aksesuarų 3.45 m
 Korpuso ilgis 11.10 m
 Aukštis virš vandens linijos 2.97 m

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti