Valtys Navigator Baltic

Valtys Navigator Baltic

Medžiagos, iš ko pagamintos Navigator Baltic valtys
Navigator Baltic valtims naudojamas aukščiausios kokybės Vokietijos koncerno Mehler Technologies vandens transportui skirtas PVC audinys Valmex (1000 g/m H serijos valtims), Plastel (900 g/m LG ir LP serijos valtims). Trancai, grindelės ir suoliukai pagaminti iš vandeniui atsparios, ilgaamžės faneros, furnitūra – irklai, irklų įkabos, rankenos ir pan. pagaminti Ukrainos gamyklose.

Navigator Baltic gamybos technologija
Dauguma valties dalių tarpusavyje sujungtos suvirinimo būdu, naudojant karšto oro technologiją, aukšto dažnio srovės suvirinimo įrenginius. Šios priemonės leidžia virinti ne tik tiesiai, bet ir lanku, šių valčių ir vidinės pertvaros yra įvirintos. Balionų galų konusai, rankenos, kilpos ir pan. yra klijuojami kokybiškais klijais. Medinių dalių briaunos impregnuotos ir dažytos, H serijos valčių grindelių briaunos apsaugotos papildomu aliuminio profiliu, tranco viršutinė briauna apsaugota guminiu profiliu.

Navigator Baltic dizainas, ypatybės
Navigator Baltic valtys (H, LP serija) turi kelias svarbias konstrukcines ypatybes – korpusas turi tik keturias radialines bei dvi išilgines siūles, balionų diametras kintamas, nuo valties priekio link galo jo skersmuo didėja, o balionų galai nuleisti. Tiksliai apskaičiuotas galinio borto aukštis, kaip ir visa valties konstrukcija, užtikrina ne tik mažiausią pasipriešinimą ir geras plaukimo savybes, bet ir korpuso standumą, gerą išvaizdą. Dėl mažo jungimo siūlių kiekio - mažesnė tikimybė nesandarumui. Pažymėtina, kad norint išgauti tokį Navigator valties dizainą bei konstrukciją, sunaudojama daugiau PVC medžiagos, dėl didesnio atraižų kiekio didesnės gamybos sąnaudos. H serijos valtys turi papildomas apsaugas ant balionų apatinės dalies. Patogiam sėdėjimui (nesurietus kojų) suoliukai valtyse sumontuoti sulig bortų viršumi, jų pozicija reguliuojama, tai užtikrina galimybę pasirinkti tinkamą ir patogią sėdėjimo padėtį.

Navigator Baltic komplektacija
Visos valtys turi du reguliuojamos pozicijos suoliukus (LG250 turi tik vieną suoliuką), du atskirus krepšius valčiai ir grindelėms (H ir kai kurios LP serijos valtys, LG serijos valtys telpa į vieną krepšį), kojinę pompą bei remontinį komplektą (klijai, lopai, vožtuvų raktas). Išskyrus LG seriją ir valtį H390, visos valtys turi inkaro virvės nuleidimo takelį su ritinėliu.
LG serijos valtyse pakabinamas trancas yra papildoma ir atskirai įsigyjama opcija.

Navigator Baltic kokybė ir garantija
1. Kokybiškos PVC medžiagos bei kitos detalės, panaudota siūlių virinimo technologija;
2. Daug dėmesio skirta medinėms dalims – grindelių paviršius neslidus, jų briaunos nufrezuotos kampu, kad kuo geriau būtų galima prileisti tarp dugno ir baliono, surinkimas tikslus ir standus, nėra galimybės nukrypti nuo numatytos pozicijos (sumontuoti grindų segmentus truputį sunkiau, bet pripūtus valties dugnas gražiai įsitempia ir turi geresnes hidrodinamines savybes);
3. Stringerių įstatymo vietos ant grindų segmentų briaunų papildomai sustiprintos aliuminio profiliais;
4. Stringerių lietimosi vietose ant valties dugno bei balionų padaryti papildomi PVC medžiagos paklijavimai.
5. Navigator Baltic valtims suteikiama 3 metų garantija audiniui ir suvirinimo siūlėms, 12 mėnesių garantija furnitūrai bei koplektuojančioms detalėms. Daugiau apie garantijos sąlygas nurodyta vartotojo instrukcijoje.

Kuo ypatingos Navigator Baltic valtys, kuo skiriasi nuo daugumos tokio tipo valčių?

1. Aukštos kokybės medžiagos – „Valmex“, „Plastel“ PVC medžiagos, korpuso elementų suvirinimo technologija;
2. Grindų faneros briaunos apsaugotos papildomu aliuminio profiliu (H serijos valtyse);
3. Kilio, balionų apatinės bei šoninės dalies apsauga guminėmis juostomis per visą ilgį (H bei kai kurie LP serijos modeliai);
4. Ant korpuso papildomai suklijuotos PVC audinio detalės stringerių statymo vietose (H serijos valtys);
5. Parinktos aukštesnės kokybės komplektuojančios detalės;
6. Originalus dizainas, geros hidrodinaminės savybės.

Valtys pagamintos Ukrainoje.

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti