VIRB Ultra 30 kamera

  • Ultra HD 4K/30fps vaizdo kokybės įrašai su 1.75 col. lietimui jautriu ekranu, kuriame matysite ką filmuojateĮamžina sklandžius ir stabilius vaizdo įrašus, nesvarbu koks reljefas.
  • Didelio jautrumo mikrofonas užfiksuos švarios kokybės garsą tiek vandeniui atspariame dėkle tiek ir be jo.
PlačiauRodyti mažiau
429,01 € (su PVM)
Pristatoma 7 - 14 darbo dienų
Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.
Kodas:
010-01529-04
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

At a Glance

Stabilizuoti Ultra HD vaizdo įrašai

Geriausia klasėje veiksmo kamera užfiksuoja vaizdo įrašus Ultra HD 4K/30fps kokybėje, tad savo nuotykius matysite aiškiai ir ypač detaliai. VIRB Ultra 30 taip pat turi 3-ašių vaizdo stabilizavimą3, tad jeigu Jūs slidinėsite, važiuosite dviračiu ar keliausite bekele, vaizdo įrašai nebus drebantys

Įrodykite tai

Jūsų aktyvus laisvalaikis yra daugiau nei tik tais vaizdo įrašas ir garsas. Įamžinkite reikšmingą informaciją su G-Metrix technologija, kaip greitis, aukščio pokyčius, sunkio jėgas („G-Force“) ir netgi širdies ritmo informaciją4. Integruotas Garmin GPS imtuvas (10 Hz) ir kiti jutikliai automatiškai įrašo informaciją realiu laiku, tad Jūs vėliau galėsite uždėti informacijos diagramas ant savo vaizdo įrašo, kad įrodytumėte, kaip aukštai, kaip toli ir kokiu greičiu patyrėte nuotykius. Susiekite kitus palaikomus Garmin jutiklius ir įrenginius su VIRB veiksmo kamera ir praplėskite savo kameros valdymo galimybes bei suteikite daugiau aktualios informacijos, pagal savo atliekamą veiklą. Patikrinkite aksesuarų skiltį, dėl papildomai susiejamų jutiklių

Dalinkitės akimirkomis su HD tiesioginiu transliavimu

Naudojant nemokamą VIRB® Mobile programėlę, Jūs būsite tik nuo vieno paspaudimo, dalinantis tiesioginiu vaizdo įrašu su daugybe žmonių YouTube® tinkle5. Tad sekantį kartą, kai patirsite nuostabų nuotykį, leisdamiesi dviračiu nuo kalno ar stovėdami pačio geriausio koncerto pirmoje eilėje, Jums nebereikės laukti, norint pasidalinti pojūčiais.

Plačiausias ryšių galimybes palaikanti kamera iki šiol

Kai Jūs netransliuosite savo nuotykių visam pasauliui, Jūs vistiek galėsite pasinaudoti puikiomis belaidžio ryšio galimybėmis, susiejus VIRB Ultra 30 su VIRB Mobile programėle. Su šia nemokama programėle, Jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje6, galėsite paruošti tobulą kadrą, valdyti kelias kameras vienu metu, redaguoti ar net dalintis vaizdo įrašais. Galėsite taip pat įrašus ar nuotraukas, belaidžiu ryšiu transliuoti į kitus Miracast sąsają palaikančius įrenginius, kaip išmaniuosius televizorius.

Lengvas valdymas

Nuo šiol filmuoti ir įamžinti gyvenimo nuotykius su VIRB Ultra 30 bus lengviau nei niekada ankščiau. Ryškus, lietimui jautrus LCD ekranas leis Jums matyti ką būtent filmuojate. Intuityviai valdomas lietimui jautrus ekranas veikia, tiek vandeniui atspariame dėkle, tiek ir be jo, o su lengvai valdomais nustatymais galėsite greitai pasikeisti režimus. Įjunkite ir išjunkite kamerą vieno mygtuko paspaudimu arba padarykite nuotrauką, net tada kai filmuojate.

Valdykite savo balsu

Net ir tada kai nebe pasiekiate savo kameros, ją valdyti vistiek reikia, ar ji būtų pritvirtinta ant šalmo ar tiesiog Jūsų abi rankos yra užimtos. Štai kodėl VIRB Ultra 30 veiksmo kamera turi valdymą balso komandomis su TrulyHandsfree™ technologija. Naudokite paprastas komandas kaip, „Start recording“ (pradėti filmuoti) ar „take a picture“ (padaryti nuotrauką), kad valdytumėte savo kamerą balsu. Jūs galite netgi pasakyti kamerai „remember that“, kad ji atsimintų ir išsaugotų tą svarbią akimirką, tad Jūs vėliau ją galėsite peržiūrėti1.

Kurkite ir dalinkitės vaizdo įrašais

Nemokama Garmin VIRB programėlė leidžia ne tik tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus - Jūs su ja taip pat galite peržiūrėti, redaguoti ir dalintis vaizdo įrašais, kurie automatiškai pabrėžia svarbiausias Jūsų patirtas akimirkas. Pridėkite papildomų G-Metrix duomenų ir dalinkitės savo sukurtais vaizdo įrašais su draugais socialiniuose tinkluose. VIRB® Edit programa kompiuterių vartotojams leidžia lengvai sukurti vaizdo klipus su automatiniu klipų sukūrimu, pridėti muzikos, juos apkarpyti, pridėti perėjimų animacijų ir ištobulinti savo nuotykį

Balso valdymo komandos veikia tik anglų kalba

Iki 40 metrų vandeniui atspariame dėkle.

Vaizdo įrašo stabilizavimas veikia tik iki 1080p/60fps

Kai susieta su Garmin jutikliais arba įrenginiais, kurie teikia širdies ritmo informaciją

Veikia tik su tam tikrais Apple įrenginiais

Reikia išmaniojo telefono su Bluetooth® sąsaja.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
010-01529-04
Apžvalgos
Komentarų nėra
Garmin spinduolių suderinamumas
Jums taip pat gali patikti
Nėra įrašų

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti