VIRB XE kamera

GARMIN

010-01363-10

Nauja prekė

  • Profesionalų verti vaizdo įrašai: 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 ir 480p240 su vaizdo stabilizavimu bei artinimu

  • „G-Metrix“: integruotas „Garmin“ GPS imtuvas ir jutikliai realiuoju laiku stebi jūsų judesius ir rodo juos matuokliais, grafikais ir pan.

  • Atsparumas vandeniui iki 50 m gylio net be nardymo bokso

Daugiau

399,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

Veiksmo kamera VIRB XE fiksuoja ryškų ir raiškų plačiakampį vaizdą 1080p skyra ir 60 kadrų per sekundę dažniu, gali daryti 12 megapikselių nuotraukas (iki 30 per minutę) ir užfiksuoti daugiau jūsų veiksmo. VIRB XE tinka net ir atšiauriausiai aplinkai. Be papildomo bokso ji gali nerti į iki 50 metrų gylį, o garsą užfiksuoja švariau ir tiksliau. Technologija „G-Metrix“, naudojanti „Garmin“ GPS imtuvą, suteikia galimybę stebėti tikrąjį akimirkos greitį, atstumą, aukštį ir intensyvumą.

Filmavimas, tinkamas ir profesionalams

VIRB XE gali filmuoti 1140p30, 1080p60 ir 720p120 režimais. Jūsų nuotykius ši kamera įamžins išlaikydama visas jų ryškias detales. Turėdama specialiai suprojektuotus visiškai stiklinius objektyvo lęšius, raiškią matricą, galimybę priartinti ir filmuoti aukštais kadrų dažniais iki 240 fps (480p) VIRB XE išgaus būtent tokius kadrus, kokių norėjote. Rankiniai valdikliai (pavyzdžiui, baltos spalvos balansas ir ekspozicijos kompensavimas) suteikia dar daugiau galimybių filmuojant.

Kokybiškas fotografavimas

VIRB XE sukurta pateisinti ir pralenkti jūsų lūkesčius. Ji turi specialų fotografavimo mygtuką, gali fiksuoti plačiakampes 12 megapikselių nuotraukas ir daryti iki 30 kadrų per sekundę. Daryti nuotraukas galėsite net filmavimo metu. Be to, VIRB XE galima nustatyti taip, kad ji automatiškai darytų nuotraukas kas tam tikrą laikotarpį (iki 120 sekundžių). Tarp kadrų, daromų naudojantis šia uždelsto fotografavimo funkcija, VIRB XE perjungiama į energijos taupymo režimą, todėl baterijos energijos užtenka ir labai ilgoms fotografavimo sesijoms.

„G-Metrix“

Su „G-Metrix“ galėsite įamžinti daugiau nei vien vaizdo įrašą. VIRB XE turi „Garmin“ GPS imtuvą, perkrovų bei krypties jutiklius. Ši kamera taip pat gali belaidžiu ryšiu prisijungti prie išorinių jutiklių bei „Garmin“ įrenginių, kad užfiksuotų dar daugiau su veiksmu susijusių dinaminių parametrų. Atkurti įspūdžius kaip niekada raiškiai galėsite naudodamiesi nemokama mūsų mobiliųjų įrenginių arba stacionariųjų kompiuterių programine įranga, kuria taip pat galėsite ant vaizdo uždėti matuoklius, grafikus ir panašius elementus, rodančius jūsų greitį, pagreitį, pulsą (ir ne tik) realiuoju laiku.

Tvirtas ir paruoštas nardyti

VIRB XE yra paruošta panirimams į didelį gylį (iki 50 metrų) nenaudojant jokios papildomos įrangos ar boksų. Jo tvirta ir kompaktiška konstrukcija atlaikys bet kokias oro sąlygas. Paviršinis mikrofonas įrašo aiškų garsą net tada, kai kameros boksuose to padaryti negali. Lygus ir atstumiantis vandenį stiklinis objektyvas užtikrina, kad kadrai, padaryti po vandeniu, būtų ryškūs ir aštrūs, o kai iš vandens išlipate, vaizdo neužstotų lašeliai.

Integruotas „Wi-Fi®“

Vieną arba kelias VIRB XE kameras galite prijungti prie programos „Garmin VIRB® Mobile“, įrašytos į atitinkamą jūsų išmanųjį telefoną¹ arba planšetinį kompiuterį. Čia žiūrėdami tiesioginį vaizdą galėsite kadruoti, valdyti ir peržiūrėti vaizdą iš kelių kamerų, atkurti bei redaguoti jau įrašytą medžiagą, uždėti „G-Metrix“ duomenis į įkelti vaizdo įrašus į saugyklą debesyje. Valdyti, konfigūruoti VIRB XE kamerą ir peržiūrėti jos vaizdą galima net iš atitinkamo „Garmin“ įrenginio.

Vaizdo stabilizavimas

Kameroje VIRB XE įrengti judesio jutikliai, aptinkantys kameros judesius ir padedantys kadrų nesulieti. Elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema sumažina kameros virpesius ir vaizdo suliejimą: ir kai kratotės per sausumos nelygumus, ir tada, kai sklendžiate per ramų vandens telkinį.

HD garsas ir „Bluetooth“

VIRB XE turi „Bluetooth 4.0“ sąsają, todėl ją galima tiesiogiai jungti prie „Bluetooth“ ausinių arba mikrofonų ir gauti itin raiškų garsą. Todėl VIRB XE puikiai atitiks jūsų poreikius ir tada, kai esate nuo jos toliau, ir tada, kai geriausias komentaras – tai motociklo variklio garsas.

Nuotolinio valdymo ekosistema

VIRB XE išnaudoja galingos „Garmin“ ekosistemos privalumus, todėl gali būti valdoma paprastai ir lanksčiai. Stebėti ir valdyti savo VIRB XE galėsite atskirai parduodamu VIRB nuotolinio valdymo pultu, išmaniaisiais įrenginiais, nešiojamaisiais navigacijos prietaisais, jūrlapių ar aviacinių žemėlapių įrenginiais ir net kitomis VIRB kameromis.

Galimybė sinchronizuoti kelias kameras

Kadangi VIRB XE turi galingą „Garmin“ GPS imtuvą, galėsite paprastai filmuoti keliomis kameromis, nes jų kiekvienas jų medžiagos kadras sinchronizuojama automatiškai – pagal GPS laiko žymas. Pasinaudoję funkcija „VIRB Edit“ galėsite sklandžiai perjungti įvairius kamerų kampus: tam tereikia spustelėti mygtuką, nėra jokio varginančio lygiavimo ir laiko kodų.

Įrašymas vienu spustelėjimu

Viena iš pagrindinių savybių, kurių siekėme kurdami VIRB XE – tai paprastumas. Ši kamera turi 1 prisilietimu suaktyvinamą filmavimo mygtuką, taip pat – specialų užrakto mygtuką, skirtą nuotraukoms daryti. Filmavimo pradžią nurodo aiškus jungiklio spragtelėjimas, puikiai jaučiamas net tada, kai mūvite pirštines. Suaktyvinus jungiklį kamera pradeda filmuoti net tada, kai iki tol buvo išjungta.

Patikima, visada paruošta galia

VIRB XE turi nuo aplinkos poveikio apsaugotus maitinimo kontaktus, tad šią kamerą galite jungti prie automobilio akumuliatoriaus arba kito maitinimo šaltinio ir be sustojimo filmuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis. Užtikrinti maksimalų VIRB XE lankstumą padeda ir įkraunamasis bei keičiamasis ličio jonų akumuliatorius.

VIRB sekimas

VIRB turi ir sekimo funkciją, parodančią paskutinę žinomą kameros padėtį, kad ją galėtumėte susirasti ir atgauti. Šia sekimo „VIRB Tracking“ funkcija galėsite naudotis per atitinkamą „Garmin“ įrenginį arba išmanųjį telefoną¹.

Įspūdingi vaizdo įrašai be jokio vargo

Staliniams kompiuteriams pritaikyta nemokama programa „VIRB Edit“ suteikia galimybę peržiūrėti įrašytą medžiagą ir ją redaguoti. Ja galėsite naudoti „G-Metrix“ matuoklius, pridėti muzikos ir visiškai paprastai pakeisti kamerų kampus. Rezultatas? Įspūdingi vaizdo įrašai, kuriuos galėsite lengvai bendrinti ir skelbti internete. Be to, „VIRB Edit“ jūsų kameros programinę įrangą automatiškai atnaujina.

Įvairūs laikikliai

Įtvirtinti norimoje vietoje šią kamerą galėsite rinkdamiesi iš gausybės universalių laikiklių. Jie tinka iš esmės bet kam: išgaubtiems ar plokštiems paviršiams, prietaisų skydeliams, dviračių vairams, sėdynių vamzdžiams, šalmams, krūtinėms ar rišti dirželiais. VIRB laikiklių užveržimo elementai – verti profesionalų. Jie neslysta, turi galvutes su vidiniais šešiakampiais, todėl galėsite išgauti maksimalų priveržimo momentą ir neprilygstamą atsparumą vibracijai / smūgiams.

 

¹Dera su „Bluetooth® Smart Ready“ telefonais; jei norite sužinoti, ar jūsų telefonas tinka, kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

„iPhone“ – tai bendrovės „Apple Inc.“ prekės ženklas. „Android“ yra bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas. Ženklas su žodžiu „Bluetooth“ ir atitinkami logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, INC“. „Wi-Fi®“ – tai bendrovės „Wi-Fi Alliance Corporation“ registruotasis prekės ženklas.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

VIRB XE kamera
  • Profesionalų verti vaizdo įrašai: 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 ir 480p240 su vaizdo stabilizavimu bei artinimu

  • „G-Metrix“: integruotas „Garmin“ GPS imtuvas ir jutikliai realiuoju laiku stebi jūsų judesius ir rodo juos matuokliais, grafikais ir pan.

  • Atsparumas vandeniui iki 50 m gylio net be nardymo bokso

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu