GPSMAP 64

GARMIN

010-01199-00

Nauja prekė

  • 2,6 colio (6,6 cm) spalvinis ekranas, įskaitomas ir ryškioje saulės šviesoje
  • Itin jautrus GPS ir GLONASS imtuvas su keturguba sraigtine antena
  • 4 GB talpos vidinė atmintinė ir „microSD™“ kortelės lizdas
  • 250 000 iš anksto įrašytų Geocaching.com lobių, kad lobių medžioklei nereikėtų popieriaus

Daugiau

299,00 €

Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.

- +

 
Apie prekę

„GPSMAP 64“

„GPSMAP 64“ turi 2,6 colio (6,6 cm) spalvinį ekraną, įskaitomą saulės šviesoje, šis įrenginys palaiko „BirdsEye“ palydovinius vaizdus (jas reikia prenumeruoti) ir pritaikytus „Garmin“ žemėlapius. Tvirto ir atsparaus vandeniui „GPSMAP 64“ antena – keturguba sraigtinė, todėl signalus jis priima geriau.

Atraskite naujas vietoves

Į „GPSMAP 64“ jau įrašytas viso pasaulio bazinis žemėlapis, nuspalvintas pagal reljefą, tad kelią rasite iš esmės bet kur. Taip pat yra fotonavigacijos funkcija – galite iš interneto atsisiųsti nuotraukas su pažymėtomis koordinatėmis ir įrenginys nuves link jų padarymo vietos.

Užtikrintai išlaikoma signalų kokybė

Su keturguba sraigtine antena ir itin jautriu GPS bei GLONASS signalų imtuvu „GPSMAP 64“ jūsų padėtį nustatys greitai ir tiksliai, rodys ją net po tankia danga ir giliuose kanjonuose. Pranašumas akivaizdus: kad ir kur būtumėte – tankiame miške ar tiesiog prie aukštų pastatų bei medžių, „GPSMAP 64“ jūsų nenuvils – kai to labiausiai reikia, kelią tikrai rasite.

Galimybė pridėti žemėlapių

Įrašyti žemėlapių į „GPSMAP 64“ lengva. Galėsite rinktis iš gausybės mūsų topografinių, jūrinių ir automobilių kelių žemėlapių. Turėdami 4 GB integruotą atmintinę ir „microSD“ kortelės jungtį galėsite lengvai įkelti aukšto ir vidutinio detalumo topografinius žemėlapius, kurie pravers žygiuose, jungti „BlueChart® g2“ korteles ir puikiai praleisti dieną ant vandens, arba „City Navigator NT®“ žemėlapius, skirtus automobilių vairuotojams, norintiems pasiekti tikslą efektyviai (informaciją apie suderinamumą žr. žemėlapių informacijos skyrelyje). „GPSMAP 64“ taip pat palaiko palydovinius „BirdsEye“ vaizdus (juos reikia prenumeruoti), kuriuos galite atsisiųsti į savo įrenginį ir naudoti kartu su žemėlapiais. Be to, su šiuo modeliu galima naudoti tinkintus žemėlapius, tad popierinius ir elektroninius žemėlapius galėsite konvertuoti ir įkelti į savo įrenginį nemokamai.

 Atradimo džiaugsmas

Su „GPSMAP 64“ galima nenaudojant popieriaus ieškoti geolobių – jo atmintyje yra 250 000 lobių su užuominomis bei aprašymais iš Geocaching.com, o baterijų energijos užtenka iki 16 val. Nenaudodami popieriaus ne tik tausosite aplinką, bet ir veiksite efektyviau. „GPSMAP 64“ išsaugo ir rodo pagrindinę informaciją, tokią kaip vieta, reljefas, sunkumas, užuominos ir aprašymai, todėl apie rankinį koordinačių įvedimą ir lapų spausdinimą galėsite pamiršti. Elegantiškas ir lengvas 64-ukas taps puikiu visų jūsų nuotykių gamtoje partneriu.

Planuokite kitą savo kelionę

Užtikrintai imtis kito nuotykio galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“. Tai – programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, orientyrus, maršrutus bei sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga net galėsite kurti nuotykių aprašus („Garmin Adventure“), kuriais galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendrakeleiviais. Kompiuterio ekrane „BaseCamp“ rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat – kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, jei esate užsiprenumeravę „BirdsEye“ palydovinius vaizdus, ši programa gali į jūsų įrenginį perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų.

 
Susisiekime

Iškilo klausimų dėl prekės? Parašykite mums!

Parašyti atsiliepimą

GPSMAP 64
  • 2,6 colio (6,6 cm) spalvinis ekranas, įskaitomas ir ryškioje saulės šviesoje
  • Itin jautrus GPS ir GLONASS imtuvas su keturguba sraigtine antena
  • 4 GB talpos vidinė atmintinė ir „microSD™“ kortelės lizdas
  • 250 000 iš anksto įrašytų Geocaching.com lobių, kad lobių medžioklei nereikėtų popieriaus

Parašyti atsiliepimą

 
Komentarai(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Neseniai peržiūrėta

Meniu