GPSMAP 276Cx

  • Sukurtas pagal universalųjį GPSMAP 276C - išlieka tos pačios, puikios pritaikymo galimybės
  • Prideda daugiau jutiklių - su GPS+GLONASS, aukštimačiu ir 3D kompasu
  • Didelis, įskaitomas saulėje 5 col. dydžio WVGA ekranas
  • Pasirenkama pažangi navigacija - nüvi režimas, balso komandų nuorodos, vingiuotų kelių pasirinkimas ir kita
PlačiauRodyti mažiau
749,99 € (su PVM)
Pristatoma 7 - 14 darbo dienų
Užsakoma, pristatymas per 5-7 d.d.
Kodas:
010-01607-01
Pridėti į pageidavimų sąrašą.
Prekinis ženklas:
Aprašymas

Jeigu trokštate patirti patį geriausią Garmin navigavimą, GPSMAP 276Cx bus kaip tik Jums. Šis navigavimo įrenginys suteiks tikslią informaciją būnant bekėlėje ar ant vandens ir visai nesvarbu kur Jūs nukeliausite. Naujasis 276Cx suteiks ypač plačias, aukščiausios klasės navigavimo savybes, kartu neapribojant originaliojo 276 naudojimo patirties. Su dideliu 5” ekranu, patobulintais jutikliais kaip GPS+GLONASS, barometriniu aukštimačiu bei 3 ašių kompasu, plačiomis jūrininkystės ir nuotykių gamtoje savybėmis ir žemėlapių palaikymais, naująjį GPSMAP 276Cx paverčia stipriu įpėdiniu, šioje legendinėje produktų linijoje.

Tikroji 276 patirtis

Naujasis GPSMAP 276Cx buvo sukurtas pagal legendinį GPSMAP 276C, kuris išgarsėjo kaip universaliausias ir pajėgiausias navigacinis įrenginys nuotykiams gamtoje, kokį Garmin buvo kada nors sukūrę. Užtikrinant tikrąją 276C patirtį, Garmin didžiają dalį vartotojo sąsajos išlaikė tokią pačią - netgi mygtukai yra būtent kaip jo pirmtako. 276 aistruoliams tikrai patiks plačios pritaikymo galimybės, kurias jie galės atlikti savo naująjame navigavimo įrenginyje, bei jie bus maloniai nustebinti visomis naujomis funkcijomis, kurios buvo pridėtos prie klasikinio 276.

Patobulinta jutiklių technologija

GPSMAP 276Cx sulaukė visapusiško jutiklių technologinių atnaujinimų. Įrenginys turi GPS ir GLONASS vietos nustatymo jutiklius, geresniam veikimui sudėtingose aplinkose; užtikrinant optimalų palydovų signalą automobilių viduje, prijunkite išorinę anteną (įsigyjama atskirai) į integruotą MCX jungtį. Siekiant pagerinti aplinkos stebėjimą, nuo šiol jis turi barometrinį aukštimatį, kad matytumėte sklandžią aukščio pokyčių informaciją bei elektroninis 3 ašių kompasas, kad žinotumėte į kurią kryptį judėti, bet kokiose sąlygose, net ir stovint vietoje.

Aktyviems nuotykiams pritaikyta vartotojo sąsaja

Mes žinome kaip yra svarbu turėti optimalų matomumą navigavimo metu, dėl to mes sukūrėme naująjį GPSMAP 276Cx su dideliu 5” lauke įskaitomu ekranu bei sodriomis spalvomis geresniam žemėlapių atvaizdavimui. O dėl plataus matymo kampo, viską lengvai matysite iš įvairių pozicijų. O jeigu Jūs jį pritvirtinsite prie priekinio skydelio, lengvai įskaitomas ekranas ir mygtukais valdoma vartotojo sąsaja leis jį saugiai valdyti net ir kratančiose situacijose, pavyzdžiui plaukiant valtyje ar važiuojant bekele.

Tvirtas ir patvarus

Sukurtas pagal aukščiausius Garmin standartus, šis įrenginys veiks praktiškai bet kokiose sąlygose. Jis yra ypač patvarus bei turi IPX71 vandens atsparumo įvertinimą, dėl tvirtos ir nuodugniai išbandytos tvirtinimo sistemos. Turėdami daugiau nei 4 metų darbo patirtį su Montana®, mes galėsime pasiūlyti tvirtus laikiklius, tinkamus praktiškai, bet kokiai transporto priemonei ar laivams. Kad suteiktume Jums dar daugiau laisvės, įrenginį mes pavertėme dar geriau prisitaikyti prie įvairių maitinimo šaltinių - Jūs galite prijungti jį prie savo transporto priemonės ar valties maitinimo šaltinio arba naudoti Ni-MH baterijų pakuotę (iki 17 val. baterijos darbo laiko) arba 3 atskirai įsigyjamas AA baterijas (iki 9 val. baterijos darbo laiko).

At a Glance

Daugiau žemėlapių, daugiau atminties

Kad ir kur norėtumėt nuvykti, GPSMAP 276Cx turės visus reikalingus žemėlapius tam, kad Jūs ten nuvyktumėte. Įrenginys turi 8 GB vidinės atminties su iš anksto įkeltais pasaulio baziniais žemėlapiais, rekreacinį Europos žemėlapį ir 1 metams nemokamą BirdsEye palydovinių nuotraukų prenumeratą. Jis taip pat palaiko daugybę papildomų žemėlapių kaip BlueChart® g2 HD jūrinius žemėlapius, TOPO-Offroad Lietuva, City Navigator® NT, Garmin Custom Maps bei BirdsEye Select rastinius žemėlapius. O dėka microSD™ kortelės lizdo galėsite praplėsti įrenginio atmintį bei įkelti dar daugiau žemėlapių.

Daugiau navigacijos

Drauge su atitinkamais žemėlapiais GPSMAP 276Cx suteiks papildomas navigavimo savybes, kaip antai puikiai žinomas Drive-režimas, navigavimui gatvėse arba Curvy Road navigavimas motociklininkams, kuri pabrėžia mažesnius bei daugiau malonumo suteikančius keliukus. Naudojant kartu su TOPO PRO žemėlapiais, pagal pasirinktą aktyvumo profilį įrenginys pasirinks atitinkamas kelio klases ir naviguos jomis kiekvienai transporto priemonei ar kitiems nuotykiams. O žmonėms kurie linkę naviguoti naudojant sukurtus maršrutus ar pagal trasų istorijas, naujasis 276Cx taip pat palaiko pažangų trasų navigavimą.

Pažangios ryšio palaikymo savybės

Naujasis GPSMAP 276Cx taip pat turi naujų, pažangių ryšio palaikymo savybių. Jūs galite susieti savo 276Cx su belaide Bluetooth laisvų rankų įranga bei girdėti garsinius navigavimo pranešimus savo šalme. O susiejus su išmaniuoju telefonu2, galėsite matyti aktyvių orų informaciją3, su kuria matysite orų prognozes bei animuotą orų radaro vaizdą, įrenginio žemėlapio vaizde. Išmanieji pranešimai kaip el. laiškai, SMS ar socialinių tinklų pranešimai, o su LiveTrack galėsite dalintis savo tikslią būvimo vietovės informaciją su šeimos nariais ar draugais. Įrenginys taip pat gali belaidžiu ANT+ ryšiu susisieti prie išorinių jutiklių kaip tempe™, su kuriuo matysite lauke esančią temperatūrą arba susieti įrenginį su WiFi ryšiu belaidžiams programiniams atnaujinimams ar Garmin Connect™ duomenų bazės sinchronizavimui.

Žiūrėkite vandens atsparumo įvertinimą

Kai susietas su palaikomu išmaniuoju telefonu

Aktyvių orų informacija veikia Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge,  Šveicarijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje ir Slovėnijoje bei daline aprėptimi Šiaurinėje Italijoje.

PlačiauRodyti mažiau
Prekė detaliau
010-01607-01
Apžvalgos
Komentarų nėra
Garmin spinduolių suderinamumas
Jums taip pat gali patikti
Nėra įrašų

Nustatymai

Dalintis

Meniu

Norėdami naudoti pageidavimų sąrašus, registruokitės.

Prisijungti